Владислав Сергійович
ТРУБІЦИН
Депутат Київської міської ради,
голова Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості
та міського благоустрою
Новини
24.12.2020
Київська міська рада виділила кошти на вирішення проблеми безпритульних тварин
Сьогодні Київрада проголосувала міську цільову програму контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020-2022 роки

Завдяки ній, на утримання безпритульних тварин буде виділено 185,7 млн гривень протягом трьох років. Надзвичайно важливим є те, що розпочалось будівництво сучасного Центру захисту тварин європейського зразка у Києві, на яке міська цільова програма передбачає виділення 80 млн грн фінансування. Це суттєво зрушує з місця вирішення проблеми безпритульних тварин у Києві.

Цільова програма з регулювання чисельності безпритульних тварин була під загрозою зриву – ще два тижні тому проєктом бюджету передбачалось виділення всього 9 млн гривень, чого не вистачало б навіть на елементарні витрати. На щастя, мені, як голові Комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою, вдалось наполягти на виділенні належного фінансування.

Виконавець програми – Департамент міського благоустрою, а також підпорядковане йому КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

Перед цим, цільову програму з регулювання чисельності безпритульних тварин ми підтримали на засіданні Комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою, яку я очолюю.
24.12.2020
Бюджет Києва на 2021 ухвалено.
Його розмір – 58 млрд грн
Після більш, ніж тисячі правок та, без перебільшення, цілодобової роботи депутатів, комісій, департаментів та громадських активістів, бюджет нарешті було ухвалено на сесії Київської міської ради

Найбільше видатків бюджету спрямовано на освіту – 24 млрд грн (понад 40% бюджету). Гроші будуть направлені на реконструкцію дитячих садочків і шкіл, зарплату освітянам.

Видатки на розвиток інфраструктури становитимуть понад 8 млрд грн, на охорону здоров’я – понад 6 млрд грн (ремонти медичних закладів, оновлення обладнання), соціальний захист – понад 5 млрд грн.
15.01.2021
Владислав Трубіцин увійшов до складу комісії з питань розміщення тимчасових споруд
На першому засіданні комісії ми розглянули питання щодо продовження дії договорів пайової участі по розміщенню МАФів, тимчасових споруд. Також – обговорили порядок прийому нових заяв на укладення договорів пайової участі.

Отже, впродовж першого півріччя 2021 року увесь пакет документів підприємці можуть подавати виключно в паперовому вигляді. У другому півріччі запрацює електронна база і документи можна буде знову подавати в електронному вигляді.

Враховуючи нововведення, комісія запропонувала до 15 березня не демонтовувати тимчасові споруди, власники яких через технічні причини не встигли навести лад із документами. Водночас, робота над боротьбою зі стихійною торгівлею триває.

Комісія з питань розміщення тимчасових споруд збиратиметься регулярно, аби полегшити роботу підприємців. Чергове засідання – наступного тижня.
22.02.2021
Владислав Трубіцин очолив міжфракційне об‘єднання депутатів «Успішний Київ»
У Київській міській раді було створено міжфракційне об‘єднання «Успішний Київ». Його очолив депутат від фракції «Слуга Народу», голова постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин

«Ми об‘єднались заради того, щоб втілити нашу мету – створити місто для комфортного життя людей. Успішний Київ – це прогнозований та зручний громадський транспорт, доступне та інклюзивне міське середовище. Успішний Київ має умови для інвестицій та розвитку підприємництва», – повідомив Владислав Трубіцин.

Станом на 21 лютого до об’єднання увійшло 24 депутата з таких політичних сил, як «Слуга народу», «Удар», «Батьківщина» та «ОПЗЖ» та «ЄС». Всі вони мають спільне та чітке бачення розвитку столиці.

Процес вступу інших депутатів, які розділяють ідеї та цілі нового міжфракційного об‘єднання, триває.
25.02.2021
Владислав Трубіцин: У Києві є 1900 комунальних підприємств, більшість – збиткові
Лише 5% комунальних підприємств столиці приносять прибуток, решта – підтримуються за кошти міського бюджету

Про це Владислав Трубіцин розповів у інтерв’ю виданню «Ділова столиця».

«У наших найближчих планах – перевірка та збільшення ефективності роботи районних адміністрацій, які є найбільшими розпорядниками бюджетних коштів у місті. Те ж саме стосується комунальних підприємств. Їх в місті неймовірна кількість – 1900. Більшість з них збиткові, велика кількість – взагалі не мають жодного змістового навантаження для міста. Серед них є такі, що існують лише «на папері», водночас, на їхнє утримання витрачаються кошти з міського бюджету. Прибутковими є лише 83 підприємства, тобто, менше 5%», – відзначив депутат.

В той же час, у Києві є ряд комунальних підприємств, від ефективності роботи яких напряму залежить якість міського середовища: стан і безпека доріг, якість води, теплопостачання, те, наскільки комфортними та доступними є парки, сквери, набережні.

«Сьогодні необхідно провести масштабний аудит комунальних підприємств. Ті з них, які є стратегічними для міста, мають отримувати чіткі показники ефективності (KPI), стати прозорішими, публічними, та приносити місту користь, а не шкодити. Ми також повинні вирішити долю комунальних підприємств, котрі є непрофільними для міста або існують виключно на папері», – заявив Владислав Трубіцин.
26.02.2021
Депутати з «Успішного Києва» проведуть аудит комунальних підприємств та наводитимуть порядок з МАФами
Міжфракційне об'єднання депутатів Київради «Успішний Київ» ініціювало проведення повного аудиту комунальних підприємств столиці та запропонувало вирішення проблеми тимчасових торговельних споруд в Києві

Такі рішення були ухвалені на першому засіданні міжфракційного депутатського об'єднання, повідомляє прес-служба голови об’єднання, депутата Владислава Трубіцина.

На думку депутатів, кількість комунальних підприємств у Києві – величезна, а ефективність їхньої роботи – вкрай низька. З 1900 комунальних підприємств прибутковими є менше 5%. Серед них є такі, що існують лише «на папері», водночас, на їхнє утримання витрачаються кошти з міського бюджету.

«Це просто абсурд, місто не має потреби у такій їхній кількості. Ми маємо провести аудит підприємств, щоб виокремити з них стратегічні, необхідні для міста, прибуткові, і ті, які «тягнуть Київ на дно» – заявив голова об’єднання Владислав Трубіцин.

Депутати окреслили напрямки, які будуть у фокусі їхньої уваги. Так, заступниця голови комісії з питань цифрової трансформації Київради Ксенія Семенова повідомила, що працюватиме над аудитом комунальних підприємств у сфері інформаційних технологій, зокрема, КП «ГІОЦ», ситуація з яким, з її, є особливо кричущою.

Михайло Терентьєв, заступник голови МФО «Успішний Київ» також наголосив на тому, що по кожному з комунальних підприємств необхідно робити глибинну аналітику. «Часто навіть звіти не дають розуміння, чи все добре з комунальним підприємством. Фінансові показники можуть бути хорошими, а якщо подивитись на деталі – може виявитись, що їхня робота насправді не виконана, або її потрібно перероблювати», – додав депутат.

Також резонансною, на думку депутатів з «Успішного Києва», є проблема засилля тимчасових торговельних споруд в місті.

Владислав Трубіцин повідомив, що разом з іншими депутатами та міським головою розробляє нове положення про міський благоустрій. «Нове положення докорінним чином змінить формат та кількість тимчасових споруд, котрі зараз утворюють цілі агломерації навколо станцій метро та розв’язок. Сьогодні важко знайти місто, де така кількість кіосків, як в Києві. Люди називають це «шанхаєм», однак у Шанхаї і близько немає стільки кіосків та стихійної торгівлі, як у Києві. Це – скоріше Мумбаї», – заявив голова об’єднання.

Депутат Михайло Присяжнюк додав, що сьогодні в місті є 11 млн квадратних метрів вільних приміщень комунальної власності. З них 1,5 мільйони – є ліквідними для торгівлі та готові в будь-який час приймати малий бізнес.

Також, на думку заступниці голови об’єднання «Успішний Київ» Алли Шлапак, існує проблема, що регламент Київради не дає чітких визначень діяльності та способам роботи міжфракційних об’єднань. «З одного боку, це не дає повною мірою реалізовувати можливості міжфракційного об’єднання, з іншого боку – регламент Київради не має занадто зарегульовувати роботу такого об’єднання – можна створити перепони в його роботі», – коментує Шлапак.


Нагадаємо, що міжфракційне об‘єднання «Успішний Київ» було створено на пленарному засіданні Київської міської ради 11 лютого. До його складу увійшли 30 депутатів. Очолив об’єднання депутат від фракції «Слуга народу» Владислав Трубіцин, секретарем було обрано Михайла Присяжнюка («Слуга народу»), заступниками голови – Аллу Шлапак («Батьківщина»), Михайла Терентьєва («УДАР») та Сергія Мамояна («ОПЗЖ»).
09.03.2021
В Оболонського РАЦСу намагаються відібрати приміщення за допомогою «чорних нотаріусів»
Відбувається спроба рейдерського захоплення будівлі на Оболонському проспекті, 28-В, де розміщується Оболонський відділ РАЦС у м. Києві

До Владислава Трубіцина надійшло повідомлення про спроби захоплення приміщення, площею 770 квадратних метрів, яке знаходиться у комунальній власності. З’ясувалось, що група осіб з квітня 2020 року втілює «схему», за якою намагається незаконно заволодіти приміщенням.

 «У цій схемі беруть участь ТОВ «Майстерня Да Вінчі», «чорні нотаріуси» та підставні особи. Спочатку було виготовлено підроблені технічні паспорти. На основі них нотаріуси виготовили документи, які, нібито, підтверджують право власності. Далі вони намагались «замести сліди», здійснюючи фіктивний перепродаж», – повідомив Владислав Трубіцин.

Депутат зареєстрував заяву про вчинення кримінального злочину в Оболонському управлінні поліції міста Києва і правоохоронці внесли відомості про кримінальне провадження до єдиного реєстру досудових розслідувань.

«Це приміщення належить киянам. Тут одружуються молодята, з цих дверей починається їхнє подружнє життя. І я захищатиму право розпоряджатись майном, яке належить місту», – додав Владислав Трубіцин.
17.03.2021
Поліція та департамент благоустрою КМДА наведуть порядок зі стихійним ринком на Електротехнічній — Владислав Трубіцин
Голова постійної комісії Київської міської ради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин звернувся до правоохоронних органів та департаменту міського благоустрою Київської міської державної адміністрації з вимогою припинити стихійну торгівлю на проїзній частині вулиці Електротехнічної

Вимога щодо припинення стихійної торгівлі була надана за результатами виїзної наради, у якій взяли участь голова комісії Владислав Трубіцин, заступник голови Деснянської РДА Іван Карасьов, в. о. директора департаменту промисловості та розвитку підприємництва Володимир Костіков, керівник комунального підприємства «Міський магазин» Аман Моламов, в. о. директора комунального підприємства «Київська спадщина» Микола Макаров, представник департаменту міського благоустрою Київської міської державної адміністрації та працівники Національної поліції.

За словами Владислава Трубіцина, несанкціонована торгівля здійснюється на проїзній частині вулиці Електротехнічної понад 10 років. Поруч знаходиться оптовий ринок «Фермер», а на вулиці – здійснюється нелегальна торгівля.

«Люди купують оптові партії товару на ринку та нелегально продають його вроздріб прямісінько з вантажівок чи просто з рук. Вони майже повністю перекривають проїзд вулицею, залишають щодня гори сміття», – заявив Трубіцин.

Стихійна торгівля заважає працювати, а періодично – повністю блокує роботу понад 20 столичних підприємств. Серед них – «Київводоканал», комунальне підприємство «ШЕУ Деснянського району», КП по утриманню зелених насаджень Деснянського району, відділення екстреної швидкої медичної допомоги № 15, кіностудія «FILM.UA».

Окрім того, Владислав Трубіцин заявив, що нелегальний ринок на Електротехнічній не слід порівнювати з бабусями, які продають власну городину.

«Ця торгівля – вона не така вже й стихійна. Майже всі люди, котрі ще вчора тут торгували, поінформовані, що сьогодні сюди приїдуть депутати та представники КМДА, і поховались. Але ми все одно наведемо лад з протиправною торгівлею. Ситуація, коли десятки людей фактично захопили частину вулиці і без жодних документів торгують з рук та з вантажівок – неприпустима для європейської столиці», – додав Трубіцин.
22.03.2021
У Київраді ініційовано створення комісії, що боротиметься з незаконною торгівлею в столиці
Таку пропозицію на засіданні міжфракційного об’єднання «Успішний Київ» висунув його голова, депутат Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин

До складу комісії мають увійти голови департаментів промисловості та підприємництва, міського благоустрою, містобудування і архітектури, земельних ресурсів, районних адміністрацій, представники Національної поліції та депутати Київської міської ради. На думку Владислава Трубіцина, проблема протиправної торгівлі набула великих масштабів, а існуючі механізми боротьби – недостатньо ефективні.

«Я розпочав роботу з благоустрою столиці та звільненню Києва від протиправної торгівлі. Вже було демонтовано незаконну газову заправку на Оболоні та стихійний ринок на вулиці Електротехнічній. Але у Києві це масове явище. Тому ми об’єднуємо свої зусилля для наведення порядку і пропонуємо створити постійно діючу комісію, яка займатиметься пошуком незаконних споруд та їхнім демонтажем, а також – ліквідацією протиправної торгівлі», – заявив голова об’єднання Владислав Трубіцин.

Під час онлайн-засідання міжфракційного об’єднання «Успішний Київ» депутати ухвалили ще низку важливих рішень. Євгенія Кулеба, член об’єднання та секретар Постійної комісії Київради з питань екологічної політики, ініціювала створення інтерактивної мапи зелених насаджень Києва.

«Такий ресурс дозволить отримати повну інформацію про вік, розміри, стан дерев та інших зелених насаджень. І комунальні підприємства зможуть приймати рішення на основі аналітики, а не з оціночних суджень», – повідомила Кулеба.

Член міжфракційного об’єднання Ксенія Семенова підтримала свою колегу і повідомила, що у плані роботи комісії з цифрової трансформації на поточний рік є розробка мапи дерев за участі КО «Київзеленбуд», департаменту інформаційно-комунікаційних технологій та управління екології та природних ресурсів КМДА.

Також члени МФО обговорили проведення аудиту комунальних підприємств Києва. Окрім депутатів, з доповідями щодо проміжних результатів аналітики цих підприємств виступили представники громадських організацій «Ейдос» і «Антикорупційний штаб».
«Залучення громадськості до таких проєктів вкрай важливе. Разом ми ефективніше та швидше отримаємо результат», – наголосив Владислав Трубіцин.

Члени міжфракційного об’єднання також ухвалили рішення щодо звернення до Кабінету міністрів з приводу внесення змін до законодавства у сфері праці, пов’язаних з викликами пандемії COVID-19. Член міжфракційного об'єднання Алла Шлапак зазначила, що в умовах карантину необхідно запровадити можливість роботи з дому та віддаленої роботи.
«Зараз закриють дитячі садки, школи. В таких умовах більшості батьків не лишається альтернатив роботі з дому, проте, сьогодні законодавство взагалі не визначило таку норму. Ми маємо дати таку можливість людям, інакше – ніяка медична система не витримає такої кількості хворих», – повідомила Шлапак.

Окрім того, депутати одностайно підтримали необхідність передачі будівлі Гостинного двору на баланс міста. Депутат Михайло Присяжнюк заявив, що вже 15 років будівлю намагаються присвоїти різні особи, в той час як вона стоїть без даху та повільно руйнується.
«Моя позиція однозначна – будівля має бути передана місту. Київ повинен відновити її. Ця будівля – важлива пам’ятка історії, і не можна допустити, щоб вона була зруйнована або з неї зроблять жахіття. Гостинний двір – місту Києву!», – наголосив Присяжнюк.
23.03.2021
У Києві наведуть порядок зі стихійною торгівлею біля станції метро «Героїв Дніпра»
Поліція та департамент міського благоустрою Київської міської державної адміністрації займатимуться ліквідацією нелегальної торгівлі біля станції метро «Героїв Дніпра», а департамент промисловості та підприємництва КМДА планує створити легальний ярмарок з пільговими торгівельними місцями

Рішення про ліквідацію протиправної торгівлі, відновлення благоустрою та створення легальних ярмарків були ухвалені за результатами виїзної наради, у якій взяли участь депутат Київської міської ради Владислав Трубіцин, начальник відділу контролю за благоустроєм Оболонської РДА Антон Замараєв, керівник комунального підприємства «Міський магазин» Аман Моламов, в. о. керівника КП «Поділ-Нерухомість» Ігор Шевченко, представники Держпродспоживслужби та Національної поліції України.

За словами Владислава Трубіцина, стихійна торгівля біля станції метро «Героїв Дніпра» перетворилась на щоденне випробування для місцевих мешканців.

«Відтоді, як я став депутатом Київради, мене мало не щодня запитують, що робити зі нелегальною торгівлею на Героїв Дніпра. Нелегальні торговці захопили величезну територію на шляху від метро до житлових будинків, і фактично позбавили мешканців права на безпечне та комфортне середовище. Щоразу, як люди йдуть до метро, вони долають антисанітарію та гори сміття. Їм хочеться забути це, наче жахливий сон», – заявив депутат.

Він також додав, що нелегальну торгівлю не слід ототожнювати з бабусями, які продають овочі зі своєї грядки.

«Людина не може просто так стати будь-де і продавати, що вона хоче. Ті, хто тут нелегально торгує, платять певну суму за те, щоб їх не чіпали. Ми переможемо незаконну торгівлю, і тут буде створений ярмарок, на якому буде можливість продавати городину легально. Також на ньому будуть пільгові місця, які дозволять торгувати безкоштовно тим, хто цього потребує. На ярмарку здійснюватиметься санітарний контроль, вивезення сміття та будуть вільними проходи до метро. Також – це робочі місця, які створює київська влада», – додав Трубіцин.

Голова комунального підприємства «Міський магазин» Аман Моламов також повідомив, що міська влада створить місця для легальної торгівлі городиною та продуктами власного виробництва на базі ярмарків по обидва боки вулиці Героїв Дніпра.

«Мешканці мають потребу купувати фермерські продукти, тому ми створимо легальну ярмарку. Торгівля на ній здійснюватиметься у чітко встановлених місцях та з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог. Ситуація, як у випадку зі стихійною торгівлею, коли під час пандемії здійснюється торгівля продуктами харчування фактично з землі, без використання жодних засобів захисту, у випадку з легальною торгівлею неможлива», – повідомив Моламов.
30.03.2021
Перешкоджання роботі комунальних служб нестиме за собою відповідальність — депутати Київради
Депутати Київської міської ради беруть на особистий контроль ситуацію з систематичними погрозами працівникам комунальних підприємств столиці та пошкодженням техніки.

Працівники КП «Київблагоустрій» 24 березня здійснили демонтаж незаконних торговельних споруд на проспекті Маяковського, 15−17. Після завершення робіт, автомобіль комунальників неодноразово намагались заблокувати на дорозі. Коли їм це вдалось, зловмисник вийшов з авто та наніс пошкодження вантажівці. Працівник комунального підприємства вимушений був заблокуватись в салоні, оскільки йому погрожували фізичним насильством.

За словами Владислава Трубіцина, депутати Київради беруть ситуацію на особистий контроль та слідкуватимуть, щоб підозрювані були притягнуті до кримінальної відповідальності.
«На жаль, власники незаконних торговельних споруд вважають, що вони можуть чинити будь-який безлад. Далі так тривати не буде. Зловмисники, які раніше ставили себе вище за закони, тепер будуть їх вивчати і дотримуватись», — повідомив депутат.

Він також наголосив, що міська влада працює над тим, щоб забезпечити захист працівників комунальних підприємств від хуліганських дій та погроз.

«Працівники „Київблагоустрою“ виконують приписи, мета яких — відновлення законності. Ці люди щодня отримують погрози від тих, хто не хоче працювати за правилами, а вчиняє безлад. Кожен, хто перешкоджатиме працівникам комунальних підприємств виконувати свою роботу, буде нести відповідальність за законом», — додав депутат.

Двом особам, які, ймовірно, погрожували працівникам та пошкодили майно КП «Київблагоустрій», правоохоронці оголосили про підозру за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене групою осіб). Їм загрожує до чотирьох років ув’язнення.
02.04.2021
Владислав Трубіцин очолить комісію Київради по контролю за незаконними тимчасовими спорудами та стихійною торгівлею в м. Києві
Вже в найближчий час має бути створена комісія Київради, що контролюватиме незаконні тимчасові споруди та стихійну торгівлю

Головою цієї комісії планує стати депутат Київської міської ради, голова Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин. Про це депутат розказав в ефірі програми «Добрий вечір» на телеканалі Kyiv Live. За його словами, діяльність комісії як дорадчого органу Київради серед іншого буде спрямована на виявлення незаконних локацій так званих малих архітектурних форм (МАФів). Це має стати запобіжником для появи нових незаконних споруд, оскільки корупційні схеми з їх встановлення продовжують працювати.

«На даний момент місто провело інвентаризацію і виявило, що в Києві легально працює близько 6 500 тимчасових споруд і близько 1500 - нелегальних. Від початку року фахівці КП «Київблагоустрій» прибрали з вулиць Києва майже 500 самовільно встановлених тимчасових споруд», - повідомив Владислав Трубіцин.

Трубіцин налаштований на повне вирішення проблеми незаконних МАФів у столиці. Всі тимчасові споруди можуть розміщуватися виключно за наявності дозвільних документів, в першу чергу - паспорту прив’язки.

«Єдиний спосіб - дотримуватися закону. Закон один для всіх. Ми, зі свого боку, перед прийняттям рішення про демонтаж аналізуємо наявну інформацію про тимчасову споруду, ретельно перевіряємо існуючі дозвільні документи. Тож, помилкових рішень бути не може», - наголосив депутат.

Раніше Владислав Трубіцин неодноразово наголошував, що ситуація з незаконною торгівлею має бути вирішена якнайшвидше. Правила встановлення тимчасових споруд повинні бути повністю у легальному полі. Це полегшить роботу підприємців, які отримають чіткі та прозорі правила роботи, а кияни перестануть відчувати незручності через засилля нелегальних ринків та МАФів на вулицях столиці.
07.04.2021
Київрада виділить бізнесу додатково 42 млн грн і компенсує ставки по кредитам — Трубіцин
Київська міська рада планує розглянути проєкт рішення про виділення суб’єктам малого та середнього бізнесу додатково 41,9 млн гривень в якості фінансово-кредитного ресурсу, а також компенсує процентні ставки по кредитам

Про це у FB повідомив Владислав Трубіцин, голова Постійної комісії Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою після засідання, на якому було погоджено проєкти цих рішень.

Депутати внесуть зміни до Комплексної міської цільової програми сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку на 2019 - 2022 роки і виділять 41,9 млн грн, які буде спрямовано на надання фінансово-кредитної підтримки київським підприємцям.
Це рішення дозволить міській владі оперативно запропонувати київському малому та середньому бізнесу фінансово-кредитну підтримку додатково у сумі майже 42 мільйони гривень.

«За рахунок цих коштів буде розширено доступ підприємців до грошових ресурсів для розвитку свого бізнесу. Особливої уваги при реалізації програми буде приділено суб’єктам підприємництва, чия діяльність пов’язана з виробництвом», - написав голова комісії.
Він також повідомив, що шляхом вдосконалення ще одного нормативного документу - Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва, яке діє ще з 2017 року – влада компенсуватиме ставки по кредитам підприємців.
Як наголосив Трубіцин, доручення збільшити кошти на фінансово-кредитну підтримку бізнесу в умовах карантину дав мер Києва Віталій Кличко.

Голова комісії додав, що наданням фінансової підтримки займається Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА. Його координати можна знайти на сайті київської влади.
13.04.2021
Стали відомі механізми підтримки київських підприємців на час посиленого карантину
Депутати Київської міськради на своєму засіданні 8 квітня ухвалили рішення знизити ставку по банківських кредитах для столичних підприємців на період обмежувальних заходів, які діятимуть в умовах посиленого карантину. Наразі стало відомо, як саме бізнес може скористатися тими можливостями, які їм надають зміни до Програми фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва.

Про правила і механізми оформлення пільгових кредитів стало відомо з повідомлення депутата Київради, голови Постійної комісії Київради з питань підприємництва, промисловості і міського благоустрою Владислава Трубіцина на його сторінці у Facebook.

«Йдеться про компенсацію ставок по кредитам. Причому, відповідно до наших пропозицій, компенсація становитиме 99% від ставки, яку призначить банк. Тобто київська влада фактично бере на себе сплату по відсоткам, а підприємцю доведеться повертати лише тіло кредиту, який він отримав на розвиток свого бізнесу», - повідомив Владислав Трубіцин.

Обов’язковою умовою для отримання допомоги є реєстрація підприємства та сплата податків в місті Києві. Щоправда, потужності виробництва частково або повністю можуть розміщуватись у Київській області.

«Сферами найбільшої уваги для виділення коштів є сільське господарство, переробна промисловість, торгівля, транспорт, будівництво, готельно-ресторанний бізнес, освіта, інформація та телекомунікації. Але й інші види діяльності також можуть розглядатись», зазначив депутат і навів перелік банків-учасників Програми, до яких можуть звертатись підприємці:
- АТ«Кредобанк»
- АТ «ПроКредитБанк»
- АТ «КредитВестБанк»
- АТ «Ощадбанк»
- АТ «Мегабанк»
- АТ «Банк Альянс»
- АТКБ «ПриватБанк»
- ПАТ«Банк Восток»
- АТ«КБ «Глобус»
- АТ«Альфа-Банк»
- АТ«ОТП Банк»

За словами Трубіцина, «після того, як банк пересвідчиться, що підприємець та його діяльність відповідають визначеним критеріям, укладається відповідна кредитна угода. Місто, в свою чергу уклавши договори з банківськими установами, згодом за цими угодами компенсує банкам кошти».

Депутат сподівається, що столичні підприємці скористаються можливістю отримати кредити за Програмою фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва і переконаний, що саме таких рішень сьогодні чекають ті підприємці, які ведуть легальний бізнес – створюють робочі місця і сплачують податки.
22.04.2021
Владислав Трубіцин: «Фінансово-кредитна підтримка столичних підприємців – дієвий засіб допомоги в умовах карантинних обмежень
Рішення депутатів Київради дасть можливість малим та середнім підприємцям брати кредити на підтримку свого бізнесу всього під 1%.

Столичні депутати 81 голосом «за» підтримали внесення змін до рішення Київської міськради від 12 листопада 2019 року «Про затвердження Комплексної міської цільової програми сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку на 2019−2022 роки». Це рішення дасть можливість малим та середнім підприємцям брати кредити на підтримку свого бізнесу всього під 1%.

Про це стало відомо з повідомлення депутата Київради, голови Постійної комісії Київради з питань підприємництва, промисловості і міського благоустрою Владислава Трубіцина на його сторінці у Фейсбук.

Як заявив Владислав Трубіцин, який представляв проєкт змін до Комплексної програми, фінансово-кредитна підтримка столичних підприємців стане дієвим засобом допомоги малому та середньому бізнесу з боку київської міської влади в умовах карантинних обмежень.

«У 2020 році банківськими установами було надано кредити позичальникам по 111 кредитним договорам. З них 72 — малим підприємствам, 21 — середнім підприємствам, 18 — ФОПам на загальну суму близько 200 млн грн. З травня по грудень 2020 року в рамках реалізації програми створено 434 робочих місць. До бюджетів усіх рівнів перераховано 250,3 млн грн податків та зборів», — резюмував депутат.

За словами Владислава Трубіцина, вже на сьогодні 146 суб'єктів малого та середнього бізнесу скористались можливістю компенсації відсотків по отриманим кредитам. Тому сьогоднішнє рішення виділити кошти на забезпечення програми стало важливим з огляду на те, що «вже погоджено надання фінансово-кредитної підтримки на суму понад 12,4 млн грн при умові компенсації 99%. І це без врахування нових позичальників, які будуть звертатися до банківських установ».
27.04.2021
В столиці демонтують рекордну кількість незаконних МАФів – Трубіцин
Одразу 40 незаконно встановлених «МАФів» сьогодні з боями демонтують столичні комунальники. Це – наймасштабніше очищення міста від нелегальної торгівлі

Після численних скарг від киян до Владислава Трубіцина сьогодні відбувається наймасштабніший за останній час демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд у Дніпровському районі столиці.

Одразу 40 незаконно встановлених «МАФів» сьогодні до кінця дня буде прибрано з провулку між вулицею Регенераторною та проспектом Свободи силами працівників КП «Київблагоустрій».
Про це стало відомо з повідомлення депутата Київради, голови Постійної комісії Київради з питань підприємництва, промисловості і міського благоустрою Владислава Трубіцина на його сторінці у Фейсбук.

Наразі на місці працює спецтехніка та працівники КП «Київблагоустрій». Тож, обіцяють вони, сьогодні впродовж дня провулок буде очищено від нелегальної торгівлі та сміття.

Під час демонтажу незаконно встановлених об’єктів недобросовісні «підприємці» намагались чинити спротив діям комунальників. Проте провокацій та загострення ситуації вдалося уникнути завдяки двом сотням правоохоронців, які забезпечували порядок на місці події.

Законність всіх дій столичної влади підтверджена документально – КП «Київблагоустрій» надало всі необхідні документи з приписами на демонтаж нелегальних тимчасових споруд.

«В цивілізованому місті бізнес має бути легальним, а життєвий простір – комфортний і чистий від сміття, антисанітарії і куп сміття. Наразі це – наш рекорд дня з очищення міста від нелегальної вуличної торгівлі і повернення киянам їхнього законного громадського простору», - заявив депутат Київради, голова Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості і міського благоустрою Владислав Трубіцин.
28.04.2021
Замість незаконних МАФів – алея з молодих туй
В київському провулку за один день замість 40 незаконно встановлених «МАФів» з’явилась алея з туй. Це – наймасштабніша акція з благоустрою за останній час.

Після численних скарг від киян до депутата Київради Владислава Трубіцина сьогодні відбулася одна з найбільш масштабних за останній час акцій з благоустрою.

Починаючи з 5-ї години ранку комунальники столиці почали прибирати з провулку між вулицями Регенераторною та Соборною незаконно встановлені «МАФи». Загалом працівниками КП «Київблагоустрій» було демонтовано 40 тимчасових споруд.

Про це стало відомо з повідомлення депутата Київради, голови Постійної комісії Київради з питань підприємництва, промисловості і міського благоустрою Владислава Трубіцина на його сторінці у Фейсбук

За його словами, законність дій столичної влади підтверджена документально – адже КП «Київблагоустрій» надало всі необхідні документи з приписами на демонтаж нелегальних тимчасових споруд. Проте під час демонтажу незаконно встановлених об’єктів недобросовісні «підприємці» з групою підтримки намагались чинити спротив діям комунальників.

Після втручання правоохоронців, які забезпечували порядок на місці події, вдалося запобігти провокаціям та загостренню ситуації. Кількох найбільш активних протестувальників Нацполіції довелось затримати.

Після того, як територія звільнилась від всіх незаконних «МАФів», комунальникам довелося прибирати купи сміття, які залишились після діяльності «бізнесменів». Врешті насичений день закінчився тим, що на місці демонтованого нелегального торговельного ряду було висаджено цілу алею з вічнозелених туй.

«Сьогоднішній активний день показав ефективність і злагодженість дій всіх комунальних служб столиці і правоохоронців. Те, що на місці 40 кіосків, які діяли нелегально, в умовах антисанітарії, обмежуючи громадський простір киян, з’явилась ціла алея красивих дерев – це наша спільна відповідь тим скептикам, які казали, що столична влада розчищає територію, щоб поставити на ній інші «МАФи». Як бачите, це не відповідає дійсності. Ми показали, як за один день можна змінити життя на одній окремо взятій вулиці. Ми показали, як потрібно працювати в інтересах мешканців міста. Далі – більше!», - зазначив депутат Київради Владислав Трубіцин.
03.05.2021
Робота нелегальних «МАФів» у Києві «кришується» мафією - депутат Трубіцин
Нещодавно у Києві було демонтовано 40 нелегальних «МАФів» на вулиці Регенераторній. Ці об’єкти, так само як й інші нелегальні споруди на вулицях столиці, «кришуються» мафією

Про це в ефірі радіо KyivFM заявив депутат Київради, голова Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою, голова міжфракційного об’єднання «Успішний Київ» Владислав Трубіцин.

«Потрібно розуміти, що незаконні об’єкти і їх робота «кришується» київською мафією. Правоохоронцями вже відкриті кримінальні провадження проти багатьох «кришувальників», - зазначив Владислав Трубіцин.

Депутат також розповів. що боротьба з незаконними тимчасовими об’єктами в столиці продовжиться. І всі демонтажі відбуваються в рамках закону.

«Приписи на демонтаж власники нелегальних об’єктів на Регенераторій отримували як в минулому році, так і в нинішньому. Всі демонтажі відбуваються згідно закону. Ті «МАФи», власники яких подбали про всі необхідні документи, паспорти прив’язки чи тимчасові талони, і роблять все згідно закону - вони продовжують працювати. Наша ж задача зробити Київ комфортним для життя людей», - сказав Владислав Трубіцин.

Також депутат зазначив, що відповідальність за встановлення незаконних «МАФів» на вулицях міста треба посилювати.

«Наразі відповідальність слабка. Штраф за розміщення незаконної тимчасової споруди - 1600 гривень. Але ми працюємо над цим питанням. Виконавча влада повинна ухвалювати такі рішення. Ми знаходимося у постійній взаємодії», - каже Владислав Трубіцин.

Окрім вирішення проблем зі стихійною торгівлею у Києві Владислав Трубіцин розповів, які кроки робить влада для допомоги бізнесу, що працює законно в епоху COVID-19.

«Згідно з міською цільовою програмою, завдяки якій представники малого та середнього бізнесу можуть брати кредити під 0,01% річних, на цей рік передбачено 50 млн гривень для допомоги малому та середньому бізнесу. За місяць цією програмою скористалися вже 119 підприємців», - підсумовує Владислав Трубіцин.

Окрім цього, депутат Київради анонсував можливе ухвалення Генплану столиці вже цього року, в якому буде передбачено понад 20 багатоповерхових та перехоплюючих паркінгів.
26.05.2021
Столичну Оболонь очистять від незаконних МАФів - депутат Трубіцин
Розробляється комплекс заходів щодо очищення Оболонського району від незаконних тимчасових споруд

Прибережні зони столичної Оболоні заполонили незаконно встановлені об‘єкти, які незабаром будуть демонтовані.

Про це під час виїзної наради з представниками міської влади заявив депутат Київради, голова Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

«З представниками міської влади ми проінспектували прибережні зони Оболоні і виявили цілу низку порушень. Я неприємно вражений навалою незаконно встановлених тимчасових споруд, які працюють без дозвільних документів.

«Бізнесмени» продовжують нехтувати правилами встановлення МАФів і вони мають за це відповісти», - сказав він.

Саме тому, запевнив депутат, всі ці споруди будуть безжально демонтовані, а їхні власники отримають штрафи. «Благоустрій територій прибережної зони на Оболоні буде відновлено, а в деяких місцях ми висадимо дерева», - додав він.

Крім того, Трубіцин додав, що вже розробляється комплекс заходів щодо очищення Оболонського району від незаконних МАФів.

«Ми й надалі будемо боротися за повноцінний життєвий простір киян та будемо демонтувати споруди, які псують естетичний вигляд Києва», - наголосив він.
31.05.2021
Депутат Київради Трубіцин став на бік киян, які обурені діяльністю ректора Київської академії мистецтв
У Київській академії мистецтв, що на Оболоні, спалахнув потужний скандал – кияни вимагають звільнення ректора закладу

Київська Дитяча Академія Мистецтв ім. М.І.Чембержі ((раніше вона називалася Київська дитяча академія мистецтв) завжди була унікальним закладом освіти, аналогів якого не має ані Україна, ані Європа.

Про це заявив голова МФО «Успішний Київ», депутат Київради, голова Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

Але, як стверджують містяни, після призначення у 2018 році нового ректора Ольги Бенч, прикриваючись автономією закладу освіти, здійснюється планомірне цілеспрямоване знищення унікального закладу шляхом допущення цілого ряду порушень з боку нової адміністрації.

«Мова йде і про булінг учнів, і про звільнення працівників, що багато років втілювали концепцію закладу освіти, систематичне нав’язування платних послуг як обов’язкової складової освітньої програми для здобуття загальної повної середньої та профільної мистецької освіти в КДАМ, припинення викладання у закладі другої іноземної мови, перешкоджання батькам у здійсненні своїх прав як учасників освітнього процесу, невиконання приписів про усунення порушень у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки та ряд інших системних порушень чинного законодавства. В роботі закладу вбачають ознаки нецільового використання коштів державного та місцевого бюджетів», - сказав депутат, якому поскаржилися батьки учнів Академії та громадські активісти.

Крім того, здійснюється будівництво приватного закладу освіти за адресою просп. Героїв Сталінграду, 10в у м. Києві замість безкоштовної загальноосвітньої школи, що мала спільний проект з Академією зі стадіоном та проєкт багатоповерхівки замість насосної станції Академії.

«Обурені кияни вирішили боротися за навчальний заклад та майбутнє своїх дітей, і анонсували проведення мітингу під будівлею КМДА. Люди вимагають звільнення адміністрації на чолі з ректором Ольгою Бенч та повернення землі для будівництва безкоштовної загальноосвітньої школи по вулиці Героїв Сталінграда», - додав Владислав Трубіцин.

Депутат також вважає за необхідне ініціювати проведення позапланового внутрішнього аудиту, адже великі запитання викликають завищені показники фінансування установи.
01.06.2021
Депутати з «Успішного Києва» ініціювали розроблення нових правил з очищення берегів водойм
«Успішний Київ» спільно з КП «Плесо» та Департаментом благоустрою розроблять проєкт рішення щодо діяльності в межах берегових ліній столиці

Засилля незаконних тимчасових споруд, ресторанів та інших об'єктів, що працюють з порушеннями на береговій лінії, заважають комфортному та безпечному відпочинку киян на столичних пляжах.

Головою міжфракційного об’єднання «Успішний Київ», головою постійної комісії Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владиславом Трубіциним було ініційовано розробку концепції здійснення підприємницької діяльності на береговій лінії у столиці. Спільно з комунальним підприємством «Плесо» мають бути прописані чіткі правила роботи, розроблена нова комплексна система, зроблена інвентаризація усіх об'єктів.

«Я давно та успішно веду боротьбу за очищення прибережної зони, зокрема в Оболонському районі Києва. Інспекція цієї території шокувала навалою незаконно встановлених тимчасових споруд. Такі об'єкти негайно демонтуються», - розповідає голова МФО «Успішний Київ» Владислав Трубіцин.

Але прибережна зона - це не тільки місце відпочинку для людей. Ресторани, паркінги тощо, які працюють в законному руслі це і надходження у бюджет міста.

«Нам потрібні розумні підходи. Там, де порушується закон, несе незручності або небезпеку для киян - об'єкт має бути демонтовано. Але є ряд тих, що можуть існувати, тільки потрібно правильно все оформити. Все має бути чітко та прозоро прописано у правилах», - впевнена член міжфракційного об’єднання «Успішний Київ» Богдана Тимощук.

Крім того, «Успішний Київ» ініціює проєкт рішення щодо забезпечення кадрового складу соціальних працівників у рамках інклюзивної освіти.

«Є пропозиція ініціювати проєкт рішення, що буде забезпечувати 3 роки відпрацювання випускників за спеціальностями соціальної сфери, що вони здобули за бюджетний рахунок», - впевнена член МФО Богдана Тимощук.

Також для заохочення молоді працювати в соціальній сфері планується ряд заходів для підняття статусу професії та матеріального заохочення самих педагогів.

«Перш за все необхідно подбати про надбавки до заробітної плати соціальним працівникам. Молодим спеціалістам потрібно почуватися впевнено, мати фінансову незалежность, знімати житло та нормально жити. Збільшення фінансування у цій галузі давно на часі», - впевнена член МФО Ксенія Семенова.
05.06.2021
Владислав Трубіцин: Рейди по боротьбі зі стихійною торгівлею біля «Героїв Дніпра» проходитимуть щоденно
Боротьба за комфортне та безпечне середовище в столиці продовжується

Голова міжфракційного депутатського об'єднання «Успішний Київ», голова Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин провів масштабний демонтаж стихійної торгівлі навколо станції метро «Героїв Дніпра».

За його словами, на місці було виявлено безліч кричущих порушень. Насамперед, це купа людей, які торгують в місцях не відведених цього, хоча через дорогу є напівпорожній ринок. Про якість та безпеку товарів, що ними реалізуються, мова взагалі не йде.

«Стихійна торгівля проблема давня: одні звикли продавати, де попаде, інші – купувати прямо під ногами. Але це потрібно викоренити раз і назавжди! Кияни не мають страждати від того, що хтось вирішив, що він – вищий за закон. Тому я продовжую боротьбу за комфортне та безпечне середовище в столиці! Ситуацію з поверненням сюди стихійної торгівлі ми будемо контролювати щодня, адже ті, хто звик працювати незаконно, думають, що так продовжиться й надалі. Демонтажі будуть щоденні, запам’ятайте! Це моя принципова позиція», - наголосив Владислав Трубіцин.

Після демонтажу нелегальних торгівельних рядів працівниками комунального підприємства «Київблагоустрій» порядок і чистоту в цьому місці буде наведено, що дозволить місцевим мешканцям проходити до станції метро вільно та безпечно.

Депутат вкотре наголосив, рейди біля станції метро «Героїв Дніпра» будуть проходити щоденно. «Ми переможемо нелегальний вуличний «бізнес»! І на це нам знадобиться не так вже й багато часу, обіцяю», - підсумував депутат Київради.

Нагадаємо, 3 червня в прибережній зоні Оболонського району пройшли масштабні демонтажі тимчасових споруд. Депутат Київради Владислав Трубіцин особисто проінспектував, як комунальні служби очищають від незаконних споруд затоку Собаче Гирло.

10.06.2021
Депутат Київради Владислав Трубіцин проголосував проти ДПТ Мінського масиву
10 червня депутати Київради затвердили детальний план території Мінського масиву, незважаючи на шалений спротив громади Оболонського району

Про це заявив голова Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

За його словами, сьогодні від самого ранку під стінами Київради зібралось дуже багато киян, які вступали категорично проти затвердження ДПТ, який передбачає зведення 19 житлових багатоповерхівок у районі вулиці Юрія Кондратюка, на місці колишніх теплиць агрокомбінату «Пуща-Водиця».

Аби заспокоїти громадськість, Владислав Трубіцин разом із колегами виходив до людей.

«Ми підтримуємо громаду і виступаємо проти цього ДПТ, адже в ньому не враховуються потреби майбутнього масиву у соціальних об'єктах», - заявив депутат, звертаючись до людей.

Незважаючи на те, що місцеві жителі виступали проти забудови, Київрада підтримала за основу проєкт ДПТ Мінського масиву. За це рішення проголосували 67 депутатів.

У той же час, як і обіцяв Владислав Трубіцин, депутатська фракція «Слуга народу» в Київраді проголосувала проти проєкту ДПТ Мінського масиву.

Довідка. Детальний план території передбачає будівництво нового мікрорайону з 19 житлових будинків висотою до 26 поверхів на землях, які належать агрокомбінату «Пуща-Водиця».

11.06.2021
На Оболоні з’являться сучасні майданчики для воркауту – депутат Київради Владислав Трубіцин
Невдовзі на столичній Оболоні з'являться спеціальні майданчики для зайняття воркаутом, що дозволить молоді з користю проводити час

Про це заявив голова міжфракційного депутатського об'єднання «Успішний Київ», голова Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

«За моєї підтримки та ініціативи сучасні майданчики для воркауту будуть встановлені на вулиці Малиновського, 3б та вулиці Автозаводській, 7а. Маю на меті залучити максимальну кількість оболонців до здорового способу життя», - сказав він.

Депутат Київради додав, що перевагою буде той факт, що на цих майданчиках можуть одночасно тренуватися кілька людей з різною спортивною підготовкою, і обмінюючись досвідом, підвищувати свій рівень майстерності.

Крім того, за його словами, заняття воркаутом суттєво зменшать час перебування дітей та молоді перед комп’ютерами та гаджетами, що завжди бентежить батьків.

«Основною ідеєю воркауту є можливість отримання здорового і красивого тіла без жодних фінансових вкладень. Головне - це регулярні тренування на свіжому повітрі. І для цього у містян будуть спеціальні місця на Оболоні», - підсумував Владислав Трубіцин.
22.06.2021
Депутат Владислав Трубіцин розповів про резонансний демонтаж паркану у Пуща-Водиці
Міські служби провели демонтаж паркану на місці резонансного будівництва у Пуща-Водиці

Про це заявив голова міжфракційного депутатського об'єднання «Успішний Київ», голова Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

За його словами, кияни були обурені тим, що серед лісу у Пуща-Водиці вирубують вікові дуби на ділянці площею 21 гектар і на цьому місці збираються будувати житловий квартал.

«В оренду терміном на 15 років цю ділянку віддали ще у 2007 році, а у 2015 році міська влада ухвалила достроково розірвати рішення договору оренди. Але землекористувач оскаржив це рішення та скасував його через суди», - сказав Владислав Трубіцин.

Він наголосив, що невідомі особи на тракторах самовільно облаштували технічну дорогу, ламаючи кущі та підлісок. До того ж на земельну ділянку завезли бетонні блоки та звели величезний паркан.

«Жодних дозволів на встановлення паркану і прокладення шляху до ділянки забудовник не має. Тому працівники КП «Київблагоустрій» спільно з «Муніципальною вартою» та працівниками поліції, незважаючи на шалений спротив невідомих молодиків, демонтували незаконно встановлений паркан», - підкреслив депутат Київради.

Підсумовуючи, Владислав Трубіцин зазначив, що Київрада знову розгляне проєкт рішення про розірвання договору оренди, аби не допустити жодного будівництва в Пуща-Водиці.
24.06.2021
Владислав Трубіцин: У Києві потрібно підвищити штрафи за порушення благоустрою
Депутати Київради проголосували за рішення , згідно якого Київрада має звернутися до Верховної Ради щодо необхідності внесення змін до адміністративного кодексу України в частині посилення відповідальності за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою

Про це заявив голова міжфракційного депутатського об'єднання «Успішний Київ», голова Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

За його словами, в Києві сьогодні дуже гостро постала проблема щодо порушення правил благоустрою і безвідповідальні підприємці та приватні особи можуть встановити МАФ прямісінько посеред зеленої зони. А ті штрафи, які на сьогодні діють за порушення благоустрою, абсолютно не виправляють ситуацію.

«Саме тому я розробив проєкт рішення, який має на меті підвищити штрафи за порушення благоустрою. І окрім покращення самого рівня благоустрою, це рішення дозволить паралельно додатково наповнити бюджет міста», - наголосив він.

Владислав Трубіцин також додав, що відповідне рішення дозволить підвищити штраф від 30 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це – з 510 гривень до 1360 гривень. Для посадових осіб і підприємців ці штрафи можуть зрости зі 100 неоподатковуваних мінімумів до 150, тобто з 1700 гривень до 2550 гривень.

«Я вдячний своїм колегам в Київраді за підтримку, адже за цей проєкт рішення проголосували 77 депутатів», - підсумував він.
29.06.2021
У Києві починається «війна» за збереження «будинку із жуками», – депутат Київради Владислав Трубіцин
Боротьба за унікальний «будинок із жуками» на вулиці Володимирській, 93, що знаходиться в історичному ареалі Києва, набирає обертів

Про це заявив голова міжфракційного депутатського об'єднання «Успішний Київ», голова Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

За його словами, минулого року на вулиці Володимирській, 95/42 розпочалося нове будівництво і роботи тривали впритул до дореволюційного будинку №93, який через дії забудовника опинився в аварійному стані. А кияни стверджували, що забудовник, начебто, вижив всіх мешканців будинку для знесення і ймовірного розширення будівництва за рахунок історичної будівлі.

«Я запросив проєкт реконструкції і з’ясував, що йдеться тільки про реставрацію будівлі зі збереженням її історичного вигляду. Але забудовник підступно обдурив всіх!» - сказав Владислав Трубіцин.

Також депутат Київради зазначив, що вже знищено ліпнину всередині будівлі, що була виконана в історичному стилі з елементами неоготики та неоромантизму. 

«Обов’язково потрібно відновити ліпнину, яка була «зірвана». А у подальшому – контролювати і не дозволити забудовнику самовільно щось робити з цим триповерховим прибутковим будинком, що був побудований наприкінці XIX століття», - сказав він.

Владислав Трубіцин також наголосив, що він направляв депутатське звернення на ім’я директора Департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, аби будинок на вулиці Володимирській, 93 внесли до Переліку пам`яток культурної спадщини місцевого значення м. Києва із занесенням до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Додамо, що у найближчий час фахівці зі столичної мерії планують провести обстеження будинку, щоб визначити його історико-культурну цінність та можливість занесення до переліку об’єктів культурної спадщини Києва.

Владислав Трубіцин ініціював виїзну нараду з приводу недопущення знищення «будинку із жуками», яка відбудеться 30 червня об 11:00 з представниками Департаменту охорони культурної спадщини, КП «Київблагоустрій», громадських організацій, депутатського корпусу та архітекторів.

 «Закликаю представників ЗМІ та громадськість підтримати та долучитися до боротьби за збереження архітектурної спадщини. Ми починаємо війну за збереження «будинку із жуками»!» - підсумував він.
30.06.2021
Владислав Трубіцин ініціює проведення «круглого столу» зі столичними підприємцями
Між підприємцями та міською владою потрібно налагоджувати діалог

Про це заявив голова міжфракційного депутатського об'єднання «Успішний Київ», голова Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

За його словами, депутатами Київради подано проєкти рішень, якими пропонується врегулювати питання розміщення тимчасових споруд на території Києва.

«Я, разом із першим заступником голови КМДА Олексієм Кулебою та представниками профільних департаментів КМДА, запрошую представників підприємців, профільних громадських об'єднань та відповідних експертних організацій долучитись до напрацювання конструктивних пропозицій», - сказав Владислав Трубіцин.

«Формат зустрічі – «вільна розмова», адже саме так кожен з присутніх зможе висловитися та надати свої пропозиції.

Всі бажаючі можуть взяти участь у проведенні «круглого столу», який відбудеться 2 липня о 15:00 за адресою Хрещатик, 36. Реєстрація учасників здійснюється 1 липня до 16:00 за адресою: pidpruemkom@kmr.gov.ua. Контактний телефон: (044)2027029.
«Чесний бізнес, який дотримується законодавства і працює на розвиток своєї справи і країни у цілому, має всі шанси на успіх. Головне – працювати чесно, а влада створить для цього сприятливий бізнес-клімат», - підсумував депутат Київради.
02.07.2021
Владислав Трубіцин анонсував створення робочої групи з представниками столичного бізнесу
Настав час, аби налагодити конструктивний діалог зі столичним бізнесом

Про це під час «круглого столу» повідомив голова міжфракційного депутатського об'єднання «Успішний Київ», голова Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

За його словами, без підприємців неможливо створити ефективну економіку.

 «Отже, що більше в Києві реалізованих підприємців, то вища конкуренція та швидший прогрес. Саме тому ми маємо почути один одного, вислухати проблеми та пропозиції бізнесу», - сказав він.

Владислав Трубіцин уважно вислухав пропозиції та зауваження підприємців у питаннях проєктів регуляторних актів.

«Я сам багато років у бізнесі, тому чудово розумію проблеми підприємців. А особливо під час коронавірусної кризи. Саме тому я й ініціював цей «круглий стіл», аби налагодити діалог та за потреби допомогти столичним підприємцям», - сказав він.

Також депутат Київради додав, що влада має завжди чути підприємців.

«Я відкритий до діалогу з підприємцями і вони мають знати мою чітку позицію - я завжди на боці чесного бізнесу! Саме тому я анонсував створення робочої групи, до якої мають увійти представники столичного бізнесу. Ми разом маємо напрацювати нові пропозиції до проєктів рішень, якими пропонується врегулювати питання розміщення тимчасових споруд на території Києва», - сказав Владислав Трубіцин.
06.07.2021
Владислав Трубіцин ініціює розробку альтернативного проєкту рішення щодо правил розміщення МАФів
Представники столичного бізнесу та влади вирішили разом шукати шляхи вирішення всіх непорозумінь і проблем

Про це заявив голова міжфракційного депутатського об'єднання «Успішний Київ», голова Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

За його словами, він повністю відкритий до діалогу з підприємцями і завжди на боці чесного бізнесу.

«Саме тому буде створена робоча група, до якої увійдуть представники столичного бізнесу та мої колеги. І разом ми розробимо альтернативний проєкт рішення, яким буде врегулювано питання розміщення тимчасових споруд на території Києва», - додав він.
Підсумовуючи Владислав Трубіцин заявив, що попереду – кропітка робота, яка має задовільнити інтереси, як влади, так і столичного бізнесу.
08.07.2021
Трубіцин відкликав свої підписи під проєктами нових правил щодо МАФів та закликав колег вчинити так само
Депутат Київської міської ради від партії "Слуга народу", голова депутатського об'єднання "Успішний Київ" Владислав Трубіцин відкликав свої підписи під проєктами рішень Київради щодо розміщення тимчасових споруд (МАФів), проти яких сьогодні протестують підприємці

Про це Владислав Трубіцин заявив на мирному мітингу підприємців під будівлею Офісу Президента України, спілкуючись з протестувальниками.

"Я стовідсотково відкликаю свої підписи під цими проєктами рішень. І буду просити своїх колег зробити так само!" - заявив Трубіцин учасникам акції, додавши, що він виступає за діалог між владою та бізнесом.

Також Владислав Трубіцин нагадав про створення робочої групи, яка буде розробляти альтернативний проєкт рішення, що врегулює питання розміщення МАФів у Києві.
"Ми маємо зробити все від нас можливе, аби задовільнити інтереси, як влади, так і столичного бізнесу!" - підсумував він.

Нагадаємо, сьогодні зранку кілька тисяч підприємців вийшли на акцію протесту з вимогою не приймати запропоновані радником київського міського голови Дмитром Білоцерковцем нові правила розміщення МАФів у столиці, які мали розглянути на сьогоднішньому пленарному засіданні Київради.

Йдеться про проєкт рішення Київської міської ради "Про деякі питання розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Києві" та проєкт рішення "Про затвердження зон розміщення на території міста Києва тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Києві, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, об'єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі та інших об'єктів торгівлі", проти яких активно виступають представники малого бізнесу.
12.07.2021
Ми пропонуємо підприємцям працювати легально, щоб не годувати корупціонерів в КМДА, – Владислав Трубіцин
У Києві діє абсолютно неефективна система управління в міській адміністрації, яка склалася за останні роки, а тому її потрібно змінювати

Про це під час прес-конференції заявив голова міжфракційного депутатського об'єднання "Успішний Київ", голова Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

За його словами, за великої підтримки мера Києва Віталія Кличка на виборах, у виконавчих органах влади засіли абсолютно меркантильні люди, які користуються довірою з боку керівника міста і паразитують на ньому.

"Я з цим зіткнувся в рамках тієї роботи і тієї сфери, яку мені довірили спочатку кияни, коли обрали депутатом, а потім і колеги, коли вибрали на посаду голови Постійної комісії. Так ось в Києві реально сформувався кримінальний прошарок, який обслуговує тіньовий ринок для КМДА", - сказав депутат Київради від "Слуги народу".

Владислав Трубіцин підкреслив, що підприємці реально побачили різницю, коли їх багато років "доїли" під різними приводами і коли їм запропонували вийти з тіні без корупційних навантажень. Тобто, легально оформити свої торгові точки, платити податки і припинити годувати корупціонерів в КМДА та їх помічників з кримінального світу.

"Найближчим часом, ми представимо проєкт нових правил розміщення МАФів у Києві, який визначить майбутні правила з урахуванням інтересів громади і людей, які займаються підприємництвом. Хто хоче далі існувати поза законом - працювати в Києві не буде!" - підкреслив він.

При цьому депутат висловив бажання, аби мер Києва Віталій Кличко долучився до процесу формування цих правил і підтримав підприємців.

Крім того, Владислав Трубіцин певен, що треба терміново наводити порядок в діяльності КМДА, а тому міжфракційне об’єднання "Успішний Київ" вже зробило перший крок через аналіз діяльності комунальних підприємств.

"Перші результати жахають – сфера діяльності таких КП буде предметом вивчення правоохоронних органів", - сказав він.

Після цього депутат розповів про перші результати перевірок правоохоронних органів. Так, за його словами, суми збитків, які попередньо встановлені в ході слідства, завдані бюджету Києва шляхом розкрадання коштів, чи державі шляхом ухилення від сплати податків, наступні: "Київавтодор" - 18,6 млн грн, "Київзеленбуд" – 39,8 млн грн; "Київміськсвітло" - 12 млн грн; "Київпастранс" - 40 млн грн; "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" - 9 млн грн; "Київавтошляхміст" - 30 млн грн; "Київський метрополітен" - 9 млн грн; "Головний інформаційно-обчислювальний центр" - 10 млн грн.

"Тому бачимо, що за ширмою певного успіху і благополуччя в Києві ховається вельми неефективна робота в КМДА, особливо в частині функціонування комунальних підприємств міста. Подальші спроби це не помічати, можуть привести до більш негативних наслідків функціонування служб міста і до ще більших корупційних скандалів, які й так щотижня з'являються у ЗМІ", - резюмував Владислав Трубіцин.
22.07.2021
Під Київрадою та на Хрещатику тисячі підприємців вимагають не приймати нові правила щодо МАФів
Під будівлею Київської міської ради триває чергова акція протесту київських підприємців, які вимагають не допустити винесення на голосування проекту нових правил розміщення МАФів, які лобіює радник Кличка Дмитро Білоцерковець

Наразі під Київрадою зібралося кілька тисяч представників малого бізнесу. Паралельно кілька сотень підприємців на авто влаштували автопробіг по Хрещатику.

Протестувальники тримають плакати: "Кличко та Білоцерковець знищують Київ", "Малий бізнес проти МАФії Кличка", "Кличко та Білоцерковець відбирають бізнес у малих", "Не продавайте наші робочі місця на торгах", "Кличко, не відбирай у мене останнє", "Мій МАФ годує дві сім'ї і платить в казну міста. Аукціон годує корупціонерів" та інші.

Група представників малого бізнесу зайшли в приміщення Київської міської ради, де зустрілися з депутатом Київради від "Слуги народу", лідером Міжфракційного об'єднання "Успішний Київ" головою Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владиславом Трубіциним.

Підприємці занепокоєні, що нові правила щодо МАФів від Білоцерковця можуть сьогодні внести в порядок денний з голосу і без необхідних регламентних процедур. Владислав Трубіцин пообіцяв захищати інтереси киян і підприємців.

Владислав Трубіцин також вийшов до учасників мітингу та виступив перед ними. Він підтримав вимоги підприємців та наголосив, що нові правила розміщення МАФів необхідно розробляти виключно за участі представників малого бізнесу та враховуючи їхні інтереси.

При цьому він зазначив, що в Київраді є окремі депутати, які в будь-який спосіб хочуть проштовхати проект Білоцерковця, "зламати нас через коліно". "Але ми цього не дозволимо", - запевнив Трубіцин.

Нагадаємо, зранку 8 липня кілька тисяч підприємців вийшли на акцію протесту з вимогою не приймати запропоновані Дмитром Білоцерковцем нові правила розміщення МАФів у столиці, які мали розглянути на пленарному засіданні Київради. Тоді Київрада відклала розгляд цього питання.

Йдеться про проєкт рішення Київської міської ради "Про деякі питання розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Києві" та проєкт рішення "Про затвердження зон розміщення на території міста Києва тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Києві, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, об'єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі та інших об'єктів торгівлі", проти яких активно виступають представники малого бізнесу, оскільки прийняття цих документів зробить тисячі київських МАФів поза законом.
22.07.2021
Підприємці змусили Київраду відмовитися від нових правил щодо МАФів. Протестувальники святкують перемогу
Київрада не внесла у порядок денний скандальний проєкт рішення Дмитра Білоцерковця, який встановлював нові правила для МАФів

Про це учасникам акції протесту під стінами Київради заявив депутат Київради від "Слуги народу", лідер міжфракційного об'єднання "Успішний Київ", голова Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

За його словами, станом на сьогоднішній день проект рішення "відправлений у помийку". "Сьогодні є дуже гарна новина. Ми перемогли. Цей ганебний проект рішення на сьогоднішній день пішов у помийку", - заявив Трубіцин.

В той же час він наголосив, що сьогодні підприємці "виграли бій, але не виграли війну". "Війна буде продовжуватися і я впевнений, що разом ми дійдемо до перемоги і разом напрацюємо проект рішення, який нарешті дасть спокій чесним підприємцям, дасть можливість працювати чесно, заробляти на хліб для себе і своїх родин. Ми для цього тут і зібралися з вами сьогодні", - заявив Трубіцин. Підприємці, що зібралися на акції протеста, зустріли ці слова Трубіцина оваціями, оплесками та криками "Ура!".

"Запевняю, що депутатський корпус, мої колеги, ми і надалі будемо підтримувати малий бізнес, підтримувати усіх киян, тому що це і є наша місія. Я гадаю, що ми ще зустрінемося під цими стінами, але ми будемо святкувати перемогу", - додав Трубіцин.

"Сьогоднішній бій ми перемогли стовідсотково, вони програли в суху", - констатував лідер "Успішного Києва".

Нагадаємо, сьогодні під будівлею Київської міської ради відбулася чергова акція протесту київських підприємців, які вимагають не допустити винесення на голосування проекту нових правил розміщення МАФів, які лобіює радник Кличка Дмитро Білоцерковець

Під Київрадою зібралося кілька тисяч представників малого бізнесу. Паралельно кілька сотень підприємців на авто влаштували автопробіг по Хрещатику. Протестувальники тримають плакати: "Кличко та Білоцерковець знищують Київ", "Малий бізнес проти МАФії Кличка", "Кличко та Білоцерковець відбирають бізнес у малих", "Не продавайте наші робочі місця на торгах", "Кличко, не відбирай у мене останнє", "Мій МАФ годує дві сім'ї і платить в казну міста. Аукціон годує корупціонерів" та інші.

Попередня аналогічна багатотисячна акція протесту відбулася під час попередньої сесії Київради – 8 липня.

Йдеться про проєкт рішення Київської міської ради "Про деякі питання розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Києві" та проєкт рішення "Про затвердження зон розміщення на території міста Києва тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Києві, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, об'єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі та інших об'єктів торгівлі", проти яких активно виступають представники малого бізнесу, оскільки прийняття цих документів зробить тисячі київських МАФів поза законом.
26.07.2021
Поділ посад мера Києва і голови КМДА — єдиний шлях виходу з управлінського глухого кута, — експерти
Поєднання в одній особі виконання функцій місцевого самоврядування та виконавчої влади Києва гальмує розвиток столиці і створює величезні проблеми для мешканців міста. Щоб змінити ситуацію необхідно розділити посади міського голови і голови Київської міськдержадміністрації і провести системне перезавантаження виконавчої влади

Про це йшлося під час круглого столу "Управління Києвом: як знайти баланс між господарською діяльністю КМДА і політикою", проведеного за ініціативою депутата Київради від "Слуги народу", голови міжфракційного об'єднання "Успішний Київ", голови постійної комісії Київради з питань промисловості, підприємництва та міського благоустрою Владислава Трубіцина.

Відкриваючи круглий стіл, Владислав Трубіцин зазначив, що його досвід роботи в Київраді каже про те, що зараз "Київ знаходиться в системномній управлінській кризі". "На мою думку, система виконавчої влади Києва на сьогоднішній день занадто політизована. Господарський порядок денний стоїть на другому місці, на першому місці – порядок денний політичний. Страждає місто, страждають люди", - зазначив Трубіцин.

За його словами, посада голови КМДА та посада мера міста - це єдине ціле. При цьому, додав Трубіцин, мер - це виборна посада, він як і депутати мандат якому дали виборці для представлення їх інтересів. І виборна влада повинна контролювати виконавчу.

"Але на сьогоднішній день ми бачимо, що і виборна влада і виконавча в особі однієї людини - мера міста та голови КМДА і це велика проблема для міста, тому що страждає система міського господарства. Всі займаються політикою, ніхто не займається господарським порядком денним", - зазначив Трубіцин.

У свою чергу політичний експерт Володимир Цибулько зазначив, що перша проблема Києва - це нерозділення функцій столиці та місцевої громади. "Оскільки частина витрат столичної громади припадає на реалізацію Києвом функцій столиці. Розмиті межі між функцією столиці і самоуправлінською громадою приносять ситуацію подвійності, невизначеності, що формує лобістський потенціал", - зазначив експерт.

"Коли ми говоримо про суміщення функцій міського голови та префекта ми маємо домінуючу ситуацію, коли один з бізнес-сегментів викручує руки всьому місту, і громаді. Зокрема, диспропорція в політичній вазі забудовників в Києві призводить до того, що сегмент культури, соціалка або навіть ЖКГ починають провисати ", - зазначив експерт, додавши, що єдиний раціональний вихід з цього глухого кута - ця зміна політичної системи в Києві.

Політичний експерт Фонду суспільної безпеки Юрій Гаврилечко зі свого боку підкреслив, що Київ на сьогоднішній день є єдиним містом в Україні, де місцевого самоврядування немає як такого.
"Мер – фігура політична, але чи визначає місто політику? Внутрішню - можливо, але крім політики потрібно ще чимось займатися. Чи є депутати міської ради представниками місцевого самоврядування? Жодним чином, бо їм не підкоряється КМДА", - заявив Гаврилечко.

За його словами, мер, який поєднує в собі дві посади - політична фігура і представника президента "де-факто займається самим собою і все що він робить до громади міста не має ні найменшого відношення, тому що є така можливість, надана чинним законом про столицю . "Питання в структурній кризі, структурній проблемі. Це не питання особистості ".

"Без зміни організаційної структури влади в Києві нічого не зміниться. Повноваження мера повинні бути виписані під його функціонал, а глава адміністрації повинен займатися функціями столиці, як представництво держави, - зазначив Гаврилечко.

У той же час політолог Яніна Соколовська зазначила, що сьогодні не можна не побачити, що господарське життя Києва занепадає, в той час як "політичне життя вирує".

"Перше і найважливіше - має бути ініціатива про обов'язковий розподіл функцій мера і міського голови як голови державної адміністрації. Тобто адміністрація і обрані функції повинні бути розділені", - вважає Соколовська.

На завершення круглого столу Владислав Трубіцин заявив: "Для того, щоб кияни жили комфортно, зі стін КМДА повинна піти політика, вона повинна залишитися у тих, хто займається політикою. Якщо ми в Києві зможемо показати ефективність і міського самоврядування, і виконавчої влади, то інші міста зможуть брати з нас приклад ".
26.07.2021
Стан справ в комунальних підприємствах вимагає зміни в підходах до контролю за їх роботою — Трубіцин
У міжфракційному об'єднанні депутатів Київради "Успішний Київ" впевнені, що Києву необхідний новий підхід до господарської діяльності у столиці

Міжфракційне об’єднання "Успішний Київ", яке об'єднує наразі чверть депутатів Київради з різних політичних сил, зробило аналіз діяльності комунальних підприємств міста Києва.

"Цифри вражають, збитки колосальні! Перші результати показали - лише 6% КП є прибутковими. Збитки деяких комунальних підприємств величезні - КП "Київавтодор" - більше 18 млн грн, "Київзеленбуд" та "Київавтодорміст" - по 40 млн грн, "Київський метрополітен" - 9 млн грн. І це лише проміжні звіти ",- розповідає голова об'єднання Владислав Трубіцин.

Голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко впевнений, що до тих комунальних підприємств, які на сьогодні є збитковими, має бути переглянутий їх функціонал та взагалі необхідність їх існування.

"Жодне комунальне підприємство не працює в системі менеджменту, як воно має бути. В основному управління відбувається в ручному режимі та на особисте прохання окремих депутатів та виключно по своєму округу", - впевнений експерт Олег Попенко.

Останні місяці у столиці України масово йдуть обшуки у низці КП Києва. Депутати та експерти впевнені - це через не розділення політичної та виконавчої влади у стінах КМДА.
12.08.2021
Будівництво висотного «монстра» на Андріївську узвозі потрібно зупинити — Владислав Трубіцин
Будівництво скандального готелю на Андріївському узвозі має бути заборонено

Про це заявив депутат Київради від «Слуги народу», голова міжфракційного об'єднання «Успішний Київ», голова постійної комісії з питань промисловості, підприємництва та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

За його словами, власник проекту готельного комплексу Mercure Andreyevskiy на Андріївському узвозі, 14-16 намагався поновити на 5 років договір оренди земельної ділянки для будівництва готельно-ресторанного комплексу з підземним паркінгом в історичній місцевості Києва. Але 6 липня на засіданні Постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин було відхилено проєкт рішення «Про поновлення приватному підприємству «Маркон» договору оренди земельної ділянки від 13 квітня 2006 року».

Владислав Трубіцин, який став на захист історичної вулиці, провів кілька виїзних нарад з представниками фракції «Слуга народу» та засідань робочої групидля детального вивчення ситуації з забудовою.

«Під час перевірки об’єкту було виявлено безліч порушень і Департамент міського благоустрою вже анулював контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою компанії-забудовнику, яка планувала звести на цьому місці готельний комплекс. А
юристи вже витребували додаткову інформацію від Мінкульту, ЮНЕСКО і «Маркон» щодо будівельних робіт, які проводились», - підкреслив депутат.

Також Владислав Трубіцин ініціював демонтаж металевого паркану працівниками КП «Київблагоустрій», який був встановлений незаконно.

У свою чергу кияни, яких турбує хаотична і незаконна забудова історичної частини Києва, 12 серпня провели акцію на захист Андріївського узвозу. Десятки молодих людей вигукували у гучномовець: «Ні – незаконній забудові», «Кличко зупинись», «Історія Києва має бути збережена».

«Я підтримаю такі дії киян, адже переконаний, що ніякого будівництва на Андріївському узвозі бути не може!» - підсумував він.

Нагадаємо, ТОВ «Маркон» орендує ділянку в 0,19 гектара на Андріївському узвозі з 2006 року. Забудовник планував будівництво готелю Mercure Andreyevskiy, висотою близько 30 метрів (за допустимої висотності 12 метрів на цій ділянці). У квітні 2019 року підприємство зареєструвало об'єкт незавершеного будівництва «Готельний комплекс із закладами громадського харчування та паркінгом для легкового автотранспорту» на Андріївському узвозі, 14-16. У 2019 році забудовник також представив два нові варіанти готелю.

14 жовтня 2010 року Інспекція ДАБІ в м.Києві видала приватному підприємству Маркон дозвіл на будівництво готельного комплексу на Андріївському узвозі. У січні 2018 року після кількох перевірок дозвіл був анульований. Однією з причин цього рішення стало те, що проєкт виконання робіт розроблений з відхиленнями від проєкту організації будівництва (використовується інший баштовий кран).

У жовтні 2018 року підприємство Маркон звернулося до суду з метою визнати неправомірними перевірки ДАБІ, скасувати припис і указ про анулювання дозволу на виконання будівельних робіт.

У червні 2020 року Окружний адмінсуд відмовив у задоволенні позову. Однак, апелляціонний суд скасував рішення ОАСК, визнав протиправними і скасував припис ДАБІ від 29.05.2018 та указ від 12.06.2018 про анулювання дозволу на виконання будівельних робіт.

У жовтні 2020 року добро на будівництво готелю дав Шостий апеляційний суд.
У квітні 2021 року стало відомо, що Касаційний адміністративний суд Верховного суду дозволив будівництво готелю на Андріївському узвозі, 14−16.
25.08.2021
У Києві відбулися видовищні змагання серед силачів
На столичній Оболоні відбулася грандіозна спортивна подія – «Матч побратимів 2021», у якій взяли участь атлети з міст-побратимів

Офіційним партнером міжнародних змагань виступив депутат Київради від «Слуги народу», голова міжфракційного об'єднання «Успішний Київ», голова постійної комісії з питань промисловості, підприємництва та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

Виступаючи перед учасниками «Матчу побратимів», депутат підкреслив, що Київ – місто чемпіонів, де виховують справжніх українських богатирів, і саме тут відбулись масштабні та захоплюючі змагання з богатирського багатоборства.

«Я пишаюся тим, що мав змогу долучитися до цього видовищного заходу, адже проведення змагань такого рівня є почесною та відповідальною справою, довірити яку можна справжнім професіоналам», - сказав Владислав Трубіцин.

Він підкреслив, що змагання богатирів сучасності – це завжди видовищно та емоційно.

«Ще на старті я побажав усім учасникам нових перемог в ім'я України. А у спорті, як відомо, завжди перемагає сильніший», - підкреслив він.

Владислав Трубіцин також додав, що програма заходу була вельми насиченою: ️силові вправи, спортивні змагання та масштабний концерт за участю неперевершеної народної артистки України Ніни Матвієнко.

«Адреналіну на Оболоні було через край і я вкотре переконався, що спорт надихає і об’єднує», - підсумував він.

Нагадаємо, Владислав Трубіцин організував безкоштовні заняття спортом для дітей на Оболоні. Тренування проходять три рази на тиждень на спортмайданчику в парку «Наталка», стадіоні по вул.Зої Гайдай, 10в та стадіоні по вул.Богатирській, 2а.
31.08.2021
Батьки учнів муніципальної Київської академії мистецтв вийшли під КМДА з вимогою звільнити ректора Ольгу Бенч
Під стінами Київської міської адміністрації відбувається мітинг з вимогою звільнити з посади ректора Муніципального закладу вищої освіти "Київська академія мистецтв" Ольгу Бенч за чисельні порушення

В мітингу беруть участь батьки учнів, що навчаються в академії. За їхніми словами, після призначення Бенч у 2018 році, в академії почалися кричущі порушення і навчатися у мистецькому закладі стало нестерпно.

Учасники акції тримають плакати: "Геть Бенч", "Бенч знай, брехня не пройде", "SOSДіти" та інші. Вони також оголосили свої вимоги: звільнити Бенч з посади ректора, ініціювати комплексні перевірки роботи ректора та діяльності КАМ, повернути до Академії земельні ділянки для будівництва державної загальноосвітньої школи єдиним комплексом з академією, змінити статус МЗВО "КАМ" ім. М. І. Чембержі з муніципального на державний і вивести з підпорядкування Департаменту Культури КМДА до Міністерства освіти і науки України з наданням статусу "Національний"

Батьків учнів КАМ підтримав депутат Київради від "Слуги народу", голова Постійної комісії з питань промисловості, підприємництва та міського благоустрою Владислав Трубіцин. "Я переконаний, що ніхто не має права нехтувати інтересами дітей та нищити заклад освіти! Разом із колегами ми обов’язково розберемося у цій "темній" історії, а учні будуть здобувати знання якісно, без упередженого ставлення та негативної обстановки в Академії. Якісна освіта – запорука успішного майбутнього громади та розвитку України", - написав він на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Нагадаємо, Ольгу Бенч було призначено ректором МЗВО "КАМ" у 2018 року. Відтоді батьки учнів академії регулярно скаржаться на діяльність Бенч на чолі академії. Її, зокрема, звинувачують в нецільовому використанні бюджетних коштів, цькуванні учнів академії, необґрунтованих відрахуваннях учнів, незаконному відчуженню земельних ділянок КАМ тощо. 
06.09.2021
КМДА потрібно кардинально перезавантажити, ліквідувавши конфлікти з центральною владою, – Владислав Трубіцин
Система виконавчої влади занадто політизована і від цього страждає Київ та усі містяни.

Про це в інтерв’ю на YouTube-каналі InterVizor.TV заявив депутат Київради від «Слуги народу», глава міжфракційного об'єднання «Успішний Київ», голова постійної комісії з питань промисловості, підприємництва та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

«Київ – це столиця країни, це мегаполіс і це складний механізм. І результатом його позитивного розвитку стане саме розділення посад та повноважень мера та голови КМДА», - сказав він.

Адже наразі, за словами депутата, за ширмою зовнішнього успіху і благополуччя в Києві ховається вельми неефективна робота в КМДА, особливо в частині функціонування комунальних підприємств.

«Де-факто КМДА – заручниця політичної ситуації в країні, і ми не бачимо якісних змін і позитивної динаміки в розвитку міста», - наголосив він.

Владислав Трубіцин також зазначив, що зараз Київ знаходиться в системній управлінській кризі, яка породжена тим, що в діяльності столичної влади багато політики і її зусилля спрямовані на вирішення політичних питань, а не на організацію господарського життя столиці.

«І саме тому господарська діяльність для міської влади вже навіть не на другому місці», - підкреслив він.

Підсумовуючи депутат додав, що КМДА вимагає кардинального перезавантаження при усуненні з її роботи політичної складової і конфлікту з центральною владою. «А перезавантаження столичної виконавчої влади та її подальші дії повинні формуватися в діалозі з громадськістю, з киянами. Це важливо», - наголосив Владислав Трубіцин.

Нагадаємо, раніше в інтерв’ю РБК-Україна Владислав Трубіцин заявляв, що через надмірну політизованість виконавча влада Києва працює неефективно, що негативно відбивається на житті киян.
06.09.2021
Київ фактично живе без Генплану, а це призводить до хаотичної забудови, – Владислав Трубіцин
Без Генплану Київ перетвориться на кам’яні джунглі, де буде неможливо ефективно працювати та комфортно жити людям.

Про це в інтерв’ю на YouTube-каналі InterVizor.TV заявив депутат Київради від «Слуги народу», глава міжфракційного об'єднання «Успішний Київ», голова постійної комісії з питань промисловості, підприємництва та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

За його словами, багатомільйонний Київ ситуативно забудовується, а так не має бути. 

«Нагальна проблема столиці – хаотична забудова, яка не тільки спотворює вигляд міста, але і викликає серйозні соціальні хвилювання, і робить Київ все менш і менш комфортним», - сказав депутат.

Владислав Трубіцин пояснив, що корінь проблеми в тому, що Київ фактично живе безнайбільш важливого і принципового документу щодо розвитку міста та визначення меж і функціонального призначення земельних ділянок.

«Всі ми знаємо, що зараз місто живе взагалі без Генплану, адже термін дії останнього закінчився давно, а з прийняттям нового міська влада продовжує тягнути. А застаріла містобудівна документація гальмує будівництво нових і дійсно важливих об'єктів, ускладнює всі процеси та процедури», - сказав він.

Владислав Трубіцин разом із своїми колегами з фракції «Слуга народу» виступає за прийняття, нарешті, нового Генплану.

«Містобудівна документація – це як стратегічний план, і він має бути у кожного міста. І в першу чергу – в столиці! Я закликаю всіх повернутися до теми прийняття нового Генплану і готовий разом із громадськістю займатися цим питанням, адже так жити далі вже неможливо!» - підсумував він.

Нагадаємо, раніше в інтерв’ю РБК-Україна Владислав Трубіцин заявляв, що Генплан повинен бути розроблений і прийнятий з урахуванням інтересів міста і городян, а не тільки бізнес-апетитів забудовників.
14.09.2021
Truck Pull-2021: У Києві змагатимуться богатирі вищої світової ліги
На столичній Оболоні відбудеться грандіозна спортивна подія – Чемпіонат світу з Truck Pull, у якому візьмуть участь найсильніші богатирі з 10 країн світу

Генеральним партнером світових змагань виступив депутат Київради від «Слуги народу», голова міжфракційного об'єднання «Успішний Київ», голова постійної комісії з питань промисловості, підприємництва та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

Як зазначив депутат, змагатися будуть богатирі вищої світової ліги вже цієї неділі, 19 вересня, на Оболонській набережній, 20.

«Вірю в те, що на чемпіонаті золото отримають саме українці – Роман Греков, Володимир Цифра та Олег Силка! Змагання Truck Pull вимагають сили м’язів, витривалості та волі, а українські силачі були такими ще від часів козаків. Але нашим хлопцям-богатирям вкрай необхідна підтримка киян», - наголосив він.

За словами Владислава Трубіцина, турнір складається з трьох вправ: тяга трака за канат, сидячи в упорі (arm over arm); тяга важкої вантажівки в лямках за допомогою канату (harness and rope); тяга вантажівки в лямках (harness).

«Загалом програма недільного заходу, який триватиме з 14:00 до 18:00, вельми насичена: truck-змагання і силові вправи; музичний концерт за участю зірок естради і різноманітні конкурси серед глядачів з призами; подарунки для учасників і офіційна частина нагородження переможців. Тому чекаємо всіх на Оболоні вже в цю неділю та шалено вболіваємо разом за наших хлопців!» - підсумував депутат. 

Офіційним партнером Чемпіонату світу з Truck Pull виступив Віктор Лещинський - Президент Національного експертно-будівельного альянсу та групи компаній «Win Experts», голова БО «Фонд Віктора Лещинського». Змагання відбудуться під егідою Всесвітньої Ліги чемпіонів (SCL), Федерації найсильніших атлетів України (UFSA) і перетягування канату (UFSA), а також при підтримці Міністерства молоді та спорту України, Федерації найсильніших атлетів України, Оболонської РДА.

Нагадаємо, що 24 серпня на столичній Оболоні відбувся «Матч побратимів 2021», у якому взяли участь атлети з міст-побратимів. Владислав Трубіцин, який виступив офіційним партнером цього видовищного заходу, заявив, що змагання богатирів сучасності – це завжди видовищно та емоційно.
15.09.2021
Українські богатирі налаштовані взяти «золото» на Чемпіонаті світу з Truck Pull
На спортивній базі в Києві триває підготовка українських богатирів до Чемпіонат світу з Truck Pull

Про це розповів депутат Київради від «Слуги народу», голова міжфракційного об'єднання «Успішний Київ», голова постійної комісії з питань промисловості, підприємництва та міського благоустрою Владислав Трубіцин, який виступає генеральним партнером світових змагань.

«Сьогодні разом із офіційним партнером заходу – головою БО «Фонд Віктора Лещинського», Президентом Національного експертно-будівельного альянсу та групи компаній «Win Experts» Віктором Лещинським, ми завітали на столичну спортивну базу, де наразі активно триває підготовка українських богатирів. І наші кремезні хлопці налаштовані лише на «золото»!» - сказав він.

Депутат додав, що під час тренувань українські богатирі Роман Греков та Олег Силка перетягують багатотонні вантажівки на спеціальних тросах, а потім – на канатах.

«Ви тільки уявіть собі: майже 10-тонний самоскид їм «по плечу». Зізнаюся, що побачивши це – я був просто в захваті і мене переповняла гордість за всіх українців!» - наголосив він.
Наостанок Владислав Трубіцин запросив всіх киян на Чемпіонат світу з Truck Pull, який відбудеться 19 серпня.

«Отже, чекаємо всіх на столичній Оболонській набережній, 20 вже цієї неділі о 14:00, де під час грандіозної спортивної події будемо разом вболівати за наших богатирів», - сказав депутат.
Змагання відбудуться під егідою Всесвітньої Ліги чемпіонів (SCL), Федерації найсильніших атлетів України (UFSA) і перетягування канату (UFSA), а також при підтримці Міністерства молоді та спорту України, Федерації найсильніших атлетів України, Оболонської РДА.

Нагадаємо, що 24 серпня на столичній Оболоні відбувся «Матч побратимів 2021», у якому взяли участь атлети з міст-побратимів. Владислав Трубіцин, який виступив офіційним партнером цього видовищного заходу, заявив, що змагання богатирів сучасності – це завжди видовищно та емоційно.
20.09.2021
Київ провів відомі на увесь світ змагання богатирів Truck Pull-2021
У Києві феєрично відбувся Чемпіонаті світу з Truck Pull-2021, а темп змагань задав саме український богатир

Генеральним партнером світових змагань виступив депутат Київради від «Слуги народу», голова міжфракційного об'єднання «Успішний Київ», голова постійної комісії з питань промисловості, підприємництва та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

Під час церемонії відкриття він зазначив, що змагання з Truck Pull відомі на увесь світ, а міць і сила духу найсильніших атлетів з усієї планети затамовують подих глядачів.

«Ми вболівали за українців, але й іноземних друзів шалено підтримували, адже головне – це видовище! Я побажав усім присутнім отримати море позитиву і драйву, а учасникам змагань – перемоги!» - наголосив депутат.

За словами Владислава Трубіцина, переможець етапу SCL українець Олег Силка розпочав силові вправи першим – за жеребкуванням. «Наш кремезний богатир показав результат – 31,05 секунд і тим самим задав шалений темп для інших богатирів вищої ліги з 10 країн світу», - сказав він.

Всі учасники truck-чемпіонату змагалися у трьох вправах – тяга трака (8 тонн) за канат, сидячи в упорі; тяга вантажівки (12 тонн) в лямках і тяга важкої вантажівки (16 тонн)  в лямках за допомогою канату. І атмосфера під час Чемпіонату була неймовірна: кияни захоплено спостерігали за ходом змагань і активно підтримували учасників.

У підсумку перше місце здобув чинний чемпіон світу Kelvin de Ruiter (Holland), друге місце –  чемпіон Ірландії Sean O Hagan, третє – чемпіон Фінляндії Mika Törrö. Українці ж посіли почесні  6 місце – Олег Силка, 8 місце – Роман Греков, 11 місце – Віктор Климук.

Владислав Трубіцин під час церемонії нагородження переможців подякував усім учасникам цього свята спорту. «Цей Чемпіонат вкотре довів, що найголовніше – не лише перемога, а саме участь і шалені позитивні емоції!» - додав він.

Після закінчення truck-змаганнь відбувся музичний концерт за участю зірок естради і різноманітні конкурси серед глядачів з призами.

Змагання відбулися під егідою Всесвітньої Ліги чемпіонів (SCL), Федерації найсильніших атлетів України (UFSA) і перетягування канату (UFSA), а також при підтримці Міністерства молоді та спорту України, Федерації найсильніших атлетів України, Оболонської РДА.

Нагадаємо, що 24 серпня на столичній Оболоні відбувся «Матч побратимів 2021», у якому взяли участь атлети з міст-побратимів. Владислав Трубіцин, який виступив офіційним партнером цього видовищного заходу, заявив, що змагання богатирів сучасності – це завжди видовищно та емоційно.
01.10.2021
«Успішний Київ» виступає за негайний захист та надання охоронного статусу близько 300 об'єктам у столиці
Депутати Київради ініціювали надання ряду історичних будівель статусу щойно виявлених об’єктів культурної спадщини

Депутати міжфракційного об’єднання «Успішний Київ» під час свого IV засідання підтримали ініціативу розширення на 274 об’єкти до переліку об’єктів XIX-XX століть, яким може загрожувати знищення або пошкодження. Крім того, проєкт рішення, що раніше було затверджено Київрадою на пленарному засіданні 31.08.2021р. та стосувалося переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини, «Успішним Києвом» будуть вноситися зміни. Голова об’єднання «Успішний Київ» Владислав Трубіцин впевнений, що в нинішньому вигляді цей проєкт рішення не буде працювати.

«Київ безповоротно втрачає старовинні споруди, які мають право на відродження та існування. Ні для кого не секрет, як сьогодні нещадно знищується наша історія, наша історична спадщина. Саме тому я пильно стежу та оперативно реагую на будь-які протиправні дії та захищаю право киян на свою історичну пам’ять. Потрібно розробити такий проєкт рішення, який дійсно буде захищати історичну спадщину Києва», - впевнений Владислав Трубіцин.

Окрім депутатів Київської міської ради до публічного обговорення були запрошені також громадські організації, активісти, правозахисники та юристи, архітектори та історики, що так само переймаються збереженням київської історії.

Дмитро Перов, юрист ГО «Мапа реновацій» та громадський активіст впевнений, що місцева влада має активно займатися захистом культурної спадщини не на словах, а реальними справами.

«Депутати Київради, як представники киян, повинні реагувати миттєво на повідомлення громади, коли починають руйнувати той чи інший історичний об’єкт. Якщо не реагувати сьогодні, то завтра вже може не бути чого рятувати та що потім зберігати», - запевняє Дмитро Перов.

Усього під охороною держави у місті Києві перебуває понад дві тисячі пам’яток. Частина з них руйнується під впливом природних і антропогенно обумовлених факторів ризику. Більшість же, особливо в центральній частині міста, знищується забудовниками, які під виглядом реконструкції руйнують будинки та зводять на їх місці черговий ЖК чи торговий центр.

Це перше публічне обговорення проблеми між депутатами Київради, що входять до міжфракційного об’єднання та громадськістю. Але в «Успішному Києві» обіцяють, що такі зібрання будуть регулярними, аби разом з громадою Києва шукати шляхи вирішення наболілих питань та зробити столицю комфортною та безпечною для життя містян.
07.10.2021
З ініціативи депутата Трубіцина Київрада збільшила фінансово-кредитну допомогу підприємцям
Підприємці зможуть отримати до 50 млн грн під вигідний відсоток в якості підтримки у карантинний період

Профільна комісія Київради ініціювала зміни в фінансово-кредитну програму допомоги малому та середньому бізнесу Києва. Зміни в програму були ініційовані депутатом від «Слуги народу», головою Постійної комісії Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владиславом Трубіциним.

«Це реальна допомога підприємництву в місті Києві, що дозволить зменшити фінансове навантаження на столичний бізнес! Люди, які наповнюють міський бюджет та забезпечують робочі місця для тисяч киян, мають бути захищені владою міста та отримати максимальну підтримку в непрості карантинні часи», - впевнений депутат Владислав Трубіцин.

Проєкт рішення «Про внесення змін до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053» дозволяє збільшити максимальну суму кредиту для малого та середнього бізнесу, які зможуть скористатися фінансово-кредитною підтримкою, до 50 млн грн з максимальною номінальною відсотковою ставкою не більше UIRD (12 місячний) + 6% за попередній день, що передує даті укладення кредитного договору. 99% процентної ставки кредиту будуть компенсовані бюджетом столиці. Крім того, тепер отримати можливість скористатися програмою зможуть ті підприємці, що ведуть свою діяльність не менше 1 року.

Проєкт рішення, окрім профільної комісії з питань підприємництва, підтримали також бюджетна та комісія з питань регуляторної політики. «За» рішення проголосували 67 депутатів Київради. Раніше максимально можлива сума кредиту для столичного бізнесу була 18,8 млн грн, при тому, що у Державній програмі кредитування «5-7-9 %» максимальна сума кредиту вже давно встановлена у розмірі 50 млн грн.
11.10.2021
Київські ярмарки працюватимуть за новими правилами
Нові правила роботи ярмарків в Києві запровадили, аби нівелювати корупційні ризики. Відповідати за їх проведення у столиці буде одне комунальне підприємство.

Перший заступник голови КМДА Олексій Кулеба та голова Постійної комісії Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин ініціювали зміни в роботі столичних ярмарків. Відтепер всі договори між підприємцями та київською адміністрацією будуть підписані напряму, без посередників.

Раніше питаннями організації виїзних ярмарків опікувалися одразу чотири комунальні підприємства. Часто своє право на проведення та організаційні питання вони передавали попередникам - ФОПам, що і заключали договори з підприємцями. За словами міської влади це сприяло фінансовим втратам та могло нести корупційні ризики. Відтепер відповідати за організацію таких заходів буде комунальне підприємство "Київська спадщина".

"Корупцію в Києві потрібно докорінно знищувати. Всі ярмарки мають проводитися при прямій комунікації з міською владою, без посередників. Тоді можна говорити про контроль та якість надання послуг. Від цього рішення виграють всі – і підприємці, адже перевага надається виробникам, і споживачі, що отримують якісну продукцію за нижчими цінами, ніж в торговельних мережах. А міський бюджет наповнюється від сплати податків»,- стверджує голова Постійної комісії Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

Рішення про передачу організації ярмаркових заходів в 9 районах міста вже показало результати. Місто звітує про значно менші витрати на оплату праці, збільшення доходу від організації заходів, акцентується увага на вчасному прибиранні сміття після проведення ярмарків та роботі мобільних вбиральнь. Крім того, зараз в розробці впровадження єдиного архетипу торгових наметів для усіх учасників, аби вони естетичного та охайно виглядали в місті. Міська влада гарантує дотримання усіх карантинних норм та постійний контроль з боку Держспоживслужби якості продукції на ярмарках столиці.
26.10.2021
Спеціальна комісія перевірить безпечність будівництва у Києві канатної дороги через Дніпро, — Владислав Трубіцин
У Києві відбулась виїзна нарада щодо будівництва канатної дороги від Арки Дружби народів до Труханового острова. Оскільки цей об'єкт має підвищену небезпеку, створено комісію, яка досконало проаналізує і вивчить усі можливі ризики в ході зведення об'єкта і його подальшої експлуатації

Питання щодо безпечності будівництва канатної дороги з правого на лівий берег вже неодноразово порушували небайдужі кияни та фахівці. Справа в тому, що такий об'єкт мають будувати з дотриманням низки вимог.

"Канатна дорога через широченне Дніпро у Києві має підвищений рівень небезпеки, як у будівництві так і в подальшій її експлуатації любителями адреналіну. Тому я ініціював виїзну нараду щодо цього питання. Для участі в ній спеціально запросив представників комунального підприємства "Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт", які знають усе про зсувонебезпечні ділянки у столиці. Звісно, пагорби Дніпра, де планують звести канатну дорогу, можна віднести саме до такої категорії ділянок", – наголосив депутат від "Слуги народу", голова Постійної комісії Київради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

У виїзній нараді також взяли участь представники прокуратури міста Києва, які долучилися до вивчення питання зведення канатної дороги з юридичної точки зору. Звісно, були й чиновники з профільних Департаментів КМДА, які так чи інакше мають стосунок до видачі усіх дозвільних документів приватній компанії, що почала будівництво канатної переправи через Дніпро. Крім цього, до обговорення долучилися небайдужі кияни.

За підсумками наради було вирішено створити спеціальну комісію, яка тепер має проаналізувати усі документи на право зведення канатної дороги, а також більш детально вивчити це питання.

"Усі ці процеси будуть незаангажованими, а робота комісії триватиме в межах чинного законодавства. Якщо ж висновки комісії виявляться позитивними, приватна компанія, яка почала зводити канатну дорогу, може не хвилюватися і продовжити роботи. Ми також зацікавлені, щоб бізнес у столиці тільки розвивався і не мав ніяких перепон. Проте, у цій історії на першому місці все ж таки буде виключно безпека людей!" – резюмував Владислав Трубіцин.
06.11.2021
У Києві відбудеться виставка безпритульних котів
У Києві відбудеться друга благодійна виставка безпритульних котів.

Перша виставка під назвою «Подаруй мені дім» відбулася у столиці у вересні. Другий благодійний захід, де можна буде обрати собі пухнастого улюбленця, запланований на 18 грудня.

За словами депутата Київської міської ради Владислава Трубіцина, минулого разу завдяки виставці безпритульних тварин понад сто тридцять кішок та котів забрали до себе в дім відвідувачі. Тоді захід тривав два дні. Цього разу виставка триватиме лише 18 грудня. Захід заплановано провести у концертно-танцювальному залі «Ровесник» за адресою бульвар Перова, 2.

«Наступний рік, як ви знаєте, рік тигра. Тож, маленький „тигрик“ вдома — це точно на щастя!» — закликав відвідати виставку Трубіцин.

На другій виставці «Подаруй мені дім», окрім пухнастих учасників, на відвідувачів чекають майстер-класи, конкурси та професійні консультації щодо правильного раціону для котів. Цього разу вхід на виставку — вільний.
24.01.2022
У Києві обрали нового головного лікаря лікарні №8. Його попередник був у кріслі понад 30 років, – Владислав Трубіцин
Київською міською клінічною лікарнею №8 більше не керує Анатолій Пілецький, який обіймав посаду головного лікаря понад 30 років

Про це розповів депутат Київради від «Слуги Народу», голова Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин.

«24 січня у Департаменті охорони здоров'я КМДА відбувся конкурс, під час якого було обрано нового керівника лікарні №8, що на Оболоні», - сказав він.

При цьому Владислав Трубіцин зазначив, що окрім Пілецького, який хотів продовжити свою роботу, очолити лікарню хотіли ще два претенденти – військовий лікар-хірург Ігор Хоменко та заступник директора з медичної частини лікарні №8 Світлана Плахотник.

«У результаті конкурсна комісія схвалила програму розвитку лікарні, яку презентував Ігор Хоменко, який тепер і очолить лікарню №8», - наголосив він.

Підсумовуючи, депутат Київради заявив, що він спільно з колегами по фракції "Слуга Народу" у Київраді пильно стежитиме за тим, щоб новий керівник лікарні №8 працював виключно на користь пацієнтів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що навколо лікарні №8 регулярно відбуваються різні скандали. Наприклад, у низці журналістських розслідувань вказувалося, що тепер уже колишній головний лікар лікарні №8 Анатолій Пілецький кілька років тому нібито зняв з рахунків у банку понад 200 тис. доларів та понад 400 тис. євро.

Нещодавно поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань матеріали про те, що на території лікарні №8 діє незаконна парковка.
03.02.2022
Розтоптавши місцеве самоврядування у Києві, Кличко узурпував владу у столиці, – Владислав Трубіцин
Рішення Київради щодо створення Департаментів районів замість районних держадміністрацій прямо суперечить законодавству та Конституції України. Ініціатором всього цього став мер Києва Віталій Кличко, який має навпаки відстоювати самоврядування у місті

Про це заявив депутат Київради від "Слуги Народу", голова Постійної комісії з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислав Трубіцин.
За його словами, під час засідання сесії Київради, 3 лютого, сталося безпрецедентне порушення законів України з боку Київради.

Владислав Трубіцин уточнив, що йдеться про ухвалення більшістю Кличка у Київраді рішення про утворення так званих Департаментів районів КМДА, які фактично повністю заберуть на себе функції чинних районних держадміністрацій.

"Це прямо суперечить законодавству! Мер, який завжди декларував, що відстоює місцеве самоврядування, очолюючи Асоціацію міст України, став прикладом узурпації міської влади. Кличко своїми діями розтоптав самоврядування у Києві, сконцентрувавши всю владу у своїх руках", – наголосив Владислав Трубіцин.

Він додав, що згідно з Конституцією України, місцеве самоврядування у Києві має ґрунтуватися виключно на Законі "Про столицю України – місто-герой Київ", а в ньому чітко прописано, що у Києві мають бути саме районні держадміністрації, а не Департаменти районів.
"Таким чином мер та його команда протягли у Київраді рішення, яке абсолютно суперечить законодавству", – заявив Владислав Трубіцин.

Крім того, він також зазначив, що більшість Кличка також проголосувала за рішення Київради, яке дає старт утворенню районних рад у Києві.

"Звичайно, райради мають бути, адже це розвиток місцевого самоврядування. Але сьогодні єдиним законним механізмом їхнього утворення може бути лише ухвалення нового законопроєкту "Про столицю України – місто-герой Київ", який знаходиться в парламенті", – резюмував Владислав Трубіцин.

Нагадаємо, раніше фракція "Слуга Народу" у Київраді вимагала створення спеціальної робочої групи, яка має вивчити питання про запропоновані Кличком рішення щодо створення райрад у столиці.
16.02.2022
Владислав Трубіцин: Справа проти мене — це політична розправа
Депутат Київської міської ради від «Слуги народу» Владислав Трубіцин вважає корупційну справу проти нього політичною розправою за його позицію в Київраді та впевнений, що обов’язково доб'ється справедливості

Про це політик написав на власній сторінці у «Фейсбуці», коментуючи кримінальне провадження НАБУ, в якому він є фігурантом.

Зокрема, політик зазначив, що за останні дні отримав багато повідомлень підтримки, але також «прочитав цілий вал фейкових новин про своє затримання та міфічні хабарі».

«Тепер настав час розповісти, як усе було насправді. По-перше, я ніколи і ні від кого не отримував жодних хабарів і тим більше не затримувався на одержанні хабарів!» — наголосив Трубіцин.

«По-друге, — продовжив депутат, — я не тікав від НАБУ півдня, як це вкидалося в медіа, і в розшук мене ніхто не оголошував. Так, я був у Оболонській РДА, коли туди приїхали детективи НАБУ. Але я там не ховався, а перебував на робочій зустрічі і за першого ж прохання правоохоронців вийшов до них».

По-третє, за словами Трубіцина, з’ясувалося, практично протягом року за ним велося стеження і весь цей час його «активно провокував на незаконні дії провокатор і водночас агент НАБУ Андрій Максименко, якого те саме НАБУ ще у 2019 році спіймало на хабарі у 90 тис. доларів, та судова справа щодо нього досі не закрита». «Тут, як кажуть, висновки робіть самі, чому цей Максименко цілий рік ходив за мною мало не по п’ятах, провокуючи мене на отримання неправомірної вигоди. Але весь цей час Максименко отримував від мене рішучу відмову на будь-які незаконні пропозиції», — запевнив політик.

«Я вважаю всю цю справу проти мене політичною розправою за мою тверду позицію в Київраді, яку я завжди мав і матиму! Я — боєць по життю, обов’язково доб’юся справедливості! І так, вже завтра я буду присутній на пленарному засіданні Київради!» — підсумував Трубіцин.

Нагадаємо, 9 лютого НАБУ повідомило, що депутата Київради Владислава Трубіцина, одного з його помічників, трьох керівників київських КП та підприємця було затримано за звинуваченням в отриманні неправомірної вигоди. П’яти фігурантам кримінального провадження суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом вийти під заставу. 16 лютого стало відомо, що Владислав Трубіцин вийшов із СІЗО під заставу.
22.02.2022
Владислав Трубіцин попросив керівництво «Слуги народу» призупинити його членство у партії 
Депутат Київської міської ради від "Слуги народу" Владислав Трубіцин звернувся до членів дисциплінарної комісії із заявою призупинити його членство у партії "Слуга народу" на період досудового розслідування і доки не закінчиться суд у справі, в якій він фігурує

Як написав сам Трубіцин на своїй сторінці у Facebook, свою заяву він подав під час засідання дисциплінарної комісії Київської міської організації "Слуги народу", на якому, зокрема, заслуховувалася інформація щодо його справи.

"Я впевнений, що стосовно мене здійснюється масштабна інформаційна атака. Вона пов'язана насамперед з моєю депутатською діяльністю та роботою на посаді голови Постійної комісії з підприємництва, промисловості та міського благоустрою", - написав депутат.

За словами Трубіцина, "апогеєм цієї інформатаки стало 9 лютого, коли з анонімних та недостовірних джерел потоком полилася фейкова інформація. Тоді суспільству намагалися подати все так, що мене спіймали на хабарі, а потім – що я тікав від детективів НАБУ, надалі ховаючись в Оболонській РДА і був нібито оголошений у розшук".

"Авторів цієї фейкової інформації згодом зовсім не цікавило, що все написане ними спростував навіть директор НАБУ. Я радий, що зміг донести до членів комісії та колег інформацію про той день і що реально відбувається: я не отримував жодних хабарів і тим більше мене не затримували детективи НАБУ при отриманні неправомірної вигоди; я не тікав від детективів НАБУ і не переховувався в Оболонській РДА, і тим більше не оголошувався у розшук", - додав Трубіцин.

Крім того, він зазначив, що тепер йому "доведеться пройти досить довгий шлях, щоб довести в суді свою невинуватість".

"Я готовий до цього. Втім, я не можу дозволити, щоб на партію "Слуга народу" здійснювалися різні медійні атаки через цю справу. Тому я звернувся до членів дисциплінарної комісії із заявою призупинити моє членство в партії "Слуга народу" на період досудового розслідування і поки не закінчиться суд. Як тільки я досягну справедливості, знову звернуся до керівництва партії "Слуга народу" щодо поновлення мого членства в партії", - написав депутат Київради, додавши, що продовжить виконувати свої депутатські обов'язки у міськраді та фракції "Слуга народу".

Нагадаємо, 9 лютого НАБУ повідомило, що депутата Київради Владислава Трубіцина, одного з його помічників, а також трьох керівників київських КП затримали за звинуваченням в отриманні неправомірної вигоди. Зі свого боку, Трубіцин заявив, що "не отримував жодних хабарів і, тим більше, не затримувався при їх отриманні".

Також він повідомив, що протягом року за ним велося стеження і весь цей час його активно провокував на незаконні дії провокатор Андрій Максименко, якого у 2019 році НАБУ затримало на хабарі 90 тисяч доларів. Але досі справа щодо Максименка не закрита.

"Тут, як кажуть, висновки робіть самі, чому цей Максименко цілий рік ходив за мною ледь не по п'ятах, провокуючи мене на отримання неправомірної вигоди. Але весь цей час Максименко отримував від мене рішучу відмову на будь-які незаконні пропозиції", – запевнив Трубіцин.